Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Választanom kéne két pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választanom kéne két pasi közül. Ti hogy döntenétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Konkrétan fogalmam sincs, mit csináljak, szóval minél több segítségre lenne szükségem..

Az egyik srác 22 éves, nagyjából 3 hónapja ismerjük egymást. Kezdetben csak haveri volt a viszonyunk, aztán barátság extrákkal, most meg ott tartunk, hogy kötődünk egymáshoz. Nagyon tetszik benne, hogy igazán talpraesett és független pasi (már 3 éve külön él a szüleitől, saját háza van, amit a két kezével épített fel), vonz a stílusa, hogy imádja a természetet, sportol, kocsit szerel, stb., nagyon férfias férfi, és ez nagyon imponál. Szeretek vele lenni, teljesen önmagam vagyok mellette, úgy érzem hogy a (lassan kialakuló, mély) érzelmek mellett megvan a haveri viszony is köztünk, és ez nekem fontos. És mondjuk az sem elhanyagolható, hogy piszok jól néz ki...


A másik pedig, nos, ő a volt barátom. (19 éves) Őt nem részletezném hosszabban, 10 hónapig voltunk együtt. Nem volt semmi problémánk, egyszerűen a végén már csak megszokásból voltunk együtt. Nem volt köztünk harag a szakítás után, de nem is beszéltünk. Viszont pár hete, tök váratlanul felhívott, hogy szeretne velem beszélni, mert szerinte hibáztunk, amikor szakítottunk. Baromira összezavart, mert amíg nem beszéltünk, nem gondoltam rá sokat. Viszont most nem megy ki a fejemből, csak a közös emlékeinkre, rá, meg úgy erre az egészre gondolok...nem tudom, mit csináljak..

Valamiért úgy érzem, hogy (feltételesen persze) de valamelyikük a "nagy Ő" ehet, ha jól választok...de tanácstalam, tehetetlen és összezavarodott vagyok...

Ti kit választanátok? (megköszönném, ha indoklást is írnátok) (:

18L


2015. dec. 21. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. dec. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akit először írtál.


1. exel sose kezd újra:

- nem véletlenül lett vége

- újra elő fognak jönni a problémáitok

- nem lehet hogy csak azért vonz mert az első volt?

+1 nem gondoltál rá utána.. ez szerintem mindent elárul


az első viszont tök szimpatikusan hangzik, igazándiból van benne elfogultság mert a saját házat építetten és az autószerelésen kívül a páromra emlékeztet a leírás :)

+ "teljesen önmagam vagyok mellette" ez annyira értékes egy kapcsolatban.


Esetleg az segítene ha belegondolsz hogy kinél lennél féltékeny (nekem anno ez segített, mert amikor még csak randiztunk a párommal én is ilyen választás között voltam. Akkoriban egy barát barátlány felment hozzá egy telepítőcédéért (nem tudtam hogy azért megy) öhm sosem voltam előtte féltékeny tehát ez mindent eldöntött utána mondjuk nehezen győzött meg hogy tényleg csak azért ment fel)

- összejössz az exeddel és az elsőnek lesz más

- élsz az elsővel és az exednek lesz új kapcsolata (gondolnál egyáltalán rá?)

2015. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"aztán barátság extrákkal"


lol a ribi

2015. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ribi vagyok, mert szingliként, egy szintén szingli pasival jól éreztem magam, anélkül, hogy együtt lettünk volna. Aha, jó tudni..
2015. dec. 21. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!