Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha egy férfi jobban szereti a barátnőjét, mint a nem tervezett gyerekét?

Figyelt kérdés
Nem vagyok a történetben senki csak egy jó baràt. Jó anyagi helyzetben lévő fiútól terhes lett egy làny. Fiatalok voltak a csajnak kellett a gyerek. A pasi nem jàrt vele. Fizet utàna, meg néha megnézi. Egy éve megismert egy nőt azóta még kevésbé foglalkozik a gyerekkel. A nő a mindene körülbelül. Szerintetek ez gàz?
2015. dec. 27. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Főként mondom hogy nem gáz. Ő nem akarta a gyereket, rá lett kényszerítve. Gondolom a lány is tudta hogy ez lesz, magának szülte, nem várhat el a pasitól semmit, a kötelező anyagiakon kívül.
2015. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem. Mondom ezt annak ellenere hogy alapvetoen csalad- es gyerekcentrikus vagyok.
2015. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Nőként
2015. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
93%

Anya is így járt velem.

Bár az én apám nem is fizet semmit.

2015. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%
Elismerésre méltó, hogy legalább fizet. De szerintem gáz, mert ha akarta, ha nem, akkor is a gyereke.
2015. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Nem gáz.


Sajnálom a kisgyereket nagyon, mert nem tehet róla, hogy az anyja egy gerinctelen féreg. A férfi nyilván máshogy állna a gyerekhez, ha nem átverték, rászedték volna.


Nőként ezt nehéz elképzelni, mert mi hordjuk ki a gyereket, persze, hogy kötődünk hozzá. De mi sem akarunk bárkitől gyereket, és megérthetjük, ha mérges az a fél, akit így átvernek.

2015. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz. Nem akarta a gyereket, rákényszerítették. Nyilván nem a gyerek tehet róla. De mivel nem egy családként nőttek fel, ezért nem alakult ki a családi kötelék. Ha pl. x éves koráig együtt élnek és később válnak el, akkor lett volna esély a kötődés kialakulására. De így nem volt.

Neki az új párja a családja, ezért érhető, hogy hozzá jobban kötődik, őt jobban szereti.

Én nem ítélem el ezért.

2015. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Sokkal nagyobb gáz, hogy ilyen felelőtlen volt a csaj, hogy annak ellenére szülte meg szerencsétlen kölyköt, hogy tudta, apa nélkül fog felnőni. Az meg természetes, hogy a srác azzal a csajjal van, akivel szeretik is egymást.
2015. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Ez csak akkor lenne gáz,ha az új barátnőnek nem lehetne gyereke.....Totál ilyen szituban voltak ismerőseim,csak a pasi el is vette a másik csajt-őt sem érdekelte a gyerek kb10-évig,utána meg amikor a nőjének nem lehetett,meg volt őrülve,hogy a saját fiával foglalkozzon.....
2015. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Inkább te vagy az uj barátnő...?
2015. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!