Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy 21 éves srác, de nemigen akar tőlem semmit. Megéri kezdeményezni felé vagy nem?

Figyelt kérdés

Szerintem helyes srác, aki ír privátot küldök neki képet. persze ha érdekel... :)


21/L


2015. dec. 27. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdés koncepcióját... mi köze a képnek bármihez is?
2015. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:
Miért küldözgeted a képem?! :D
2015. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az, hogy helyes-e... részben kíváncsi vagyok a véleményekre...


utolsó ne álmodozz...

2015. dec. 27. 21:20
 4/7 opened paradise ***** válasza:

Cöh-cöh-cöh

Tudod mit,mutasd! :D

2015. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy ki mennyire helyes,az bizony szubjektiv drágám .. Ha szerinted az és ugy érzed,hogy igen el tudnál képzelni vele bármit,akkor nyugodtan kezdeményezhetsz . A félénk pasik szeretik ezt . Akkor majd kiderül,hogy akar-e töled valamit és akár happy end is lehet a vége. Ellenben ha nem teszed meg,sokáig azon fogsz rágodni,hogy mi lett volna ha...
2015. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha az én képemet valaki elkezdené küldözgetni ismeretleneknek az interneten avval a jelszóval, hogy helyes-e, inkább elküldeném a jó ***** anyjába, mintsem elmennék vele randizni...


21/F

2015. dec. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
remélem a srác nem jön rá :$ :D
2015. dec. 28. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!