Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti adnátok egy esélyt (22 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnátok egy esélyt (22 év korkülönbség)?

Figyelt kérdés

Igen, a férfi javára, én lány vagyok. Vagy nő, ahogy vesszük 21 vagyok. Nincs apakomplexusom, bár igaz, mindig az idősebb pasik jöttek be (3-4 kivétellel(tetszés szintjén)), de nem ekkora korkülönbséggel. Hogy pontos legyek, apámmal hónapra egykorú. A kora számomra inkább aggasztó tényező, ha fiatalabb lenne, akkor is ő tetszene, talán még jobban, bár nem értem miért magyarázom a bizonyítványomat.. Csak hogy legyen mibe belekötniük az erre járó trolloknak, nem, nem szegény, sőt... De nevessetek csak ki, jó pont, de nem izgat kicsit sem a pénze, mert az az ő pénze, pont. Igen, jóképű, jó teste van, kellemes hangja, mi felhívta magára a figyelmem, de a belső tulajdonságai legalább annyira tetszenek, miután valamivel jobban megismertem.

Egyszóval tutira nagyon bejön, két dolog aggaszt, amiért nem merek esélyt adni a szivemnek:

A kora. Ha tegyük fel, csak egy pillanatra, hogy összejövünk, és komolyra fordul a dolog.. Lesz kb. 5-6 jó évünk, és azután? Persze más kapcsolatban, fiatal partner esetén is beüthet a baj, és adja az ég hogy leéljen akár még hatvan évet makk egészségesen, de túl merész ebbe a lehetőségbe kapaszkodni. Nem mintha betegen, öregen, szegényen, stb. nem kellene, de ez akkor is egy olyan dolog, ami kissé riasztó lehet.

Vajon képes volna-e komolyan venni engem, vagy kölyökként kezelne? És vajon képes volnék-e határozottan nemet mondani neki?

Az érzelmek embere. Ami nem baj, ha kedveskedik, udvarol, de mondjuk milyen lehet, mikor dühös (nem ütne meg, ebben biztos vagyok), vagy ha lesz néhány depressziós időszaka? Ez azért aggaszt, mert én is hajlamos vagyok a teátrális viselkedésre dühösen, és bár depressziós nem voltam, de pszichológus szerint igencsak a határán ingadoztam. Tehát nem merek megesküdni rá, ha pl. egyszerre élnénk meg egy rosszabb korszakot, akkor megfelelően tudnánk egymásnak támaszt nyújtani.Nem tudnánk olyankor annyi plusz energiát, plusz figyelmet adni egymásnak, ami kellőképpen támogatja annyira, hogy összeszedve magát önerejéből kijöjjön a gödörből, tartok a lehetőségétől, hogy inkább magunkkal rántanánk egymást.

Röviden ezek a főbb aggodalmaim.

Persze gondolkodhatnék egy rövid románcban is, de attól is féltem a szivemet. Nem vagyok képes csak a fél szivemet odatenni... Ti elfelejtenétek a helyemben? Vagy adnátok a dolognak egy esélyt?


2015. dec. 27. 22:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ilyen jól ismersz engem? Mi az a k.va nagy gond a korommal, ami nem teszi lehetővé, hogy vki lelki támasza legyek a sz.rban? Sem az nem múlik a koromon, hogy mennyire ismerem, sem az empátiám, sem egyáltalán hogy alapból képes vagyok-e rá. És kisebb részben múlik ez rajta is.

Te is csak azt az aggodalmamat erősíted, hogy vajmi kevés az esélye, hogy komolyan vegyen.

2015. dec. 28. 14:06
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

A lánya lehetnél!

Hogy venne komolyan egy gyereket??!!

2015. dec. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Hasonló cipőben járok jelenleg. Én 25éves vagyok, a pasi 48. Kb 1éve ismerjük egymást. (egymással szemben dolgozunk) Kb féléve elkezdtünk találkozgatni. Már első pillanatban odaáig voltam érte. Udvarias, tisztelettudó, de nagyon jól eltudunk baromkodni is. Látszik rajta, hogy nem a szex miatt találkozgatunk, mert arra bármikor keríthetne bárkit. A félév alatt pontosan 2szer voltunk együtt. Nem is erölteti a dolgot, de nem is ráz le. Egyszerűen nincs alkalom rá. De egy a lényeg, iszonyat jólérzem magam vele. Törődik velem...boldog vagyok. Viszont nagyon sokszor megfordul a fejemben az utcán mikor fogja a kezemet, hogy vajon mások mit gondolnak. Olyan mintha mindenki minket figyelne. (pedig nem). Mi lesz ha a családom előtt kiderül? Oké, nagykorú vagyok, de akkor is zavarna, ha nem fogadnák el.... :(

Nekem is eszembe jutott az, hogy oké, tegyük fel működik a dolog, de milesz 6-7 vagy akár 10év múlva? Szóval teljesen megértelek.

2016. jan. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
NEM!!! Gondolkozz már mi lesz 10-15 év múlva. Te még fiatal leszel, ő meg már szinte egy öregember.
2016. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
85%
Van egy ritka mondás,a határ addig tart míg nincs olyan idős hogy az apád legyen,de van olyan idős hogy az apád szín ideg legyen. Ez a 15-16 év. A 20 az már túl sok,hosszútávra teljesen alkalmatlan,ha komolyan gondoljátok ha nem.
2016. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!