Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor szokas bemutatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szokas bemutatni a szuleimnek?

Figyelt kérdés

2 hete egyutt vagyunk.Nekem O az ugymond elso baratom.Volt elotte egy de az nem tartott sokaig es anyueknak nem mutattam be.Mikor mutassam be nekik??A lanynak kell eloszor bemutatni vagy neki kell eloszor engem??

17/L


2013. máj. 11. 13:15
 1/5 A kérdező kommentje:
O 22 es nyilvan nem az elso vagyok neki:)
2013. máj. 11. 13:18
 2/5 A kérdező kommentje:
??
2013. máj. 11. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem majd akkor mutasd be, amikor már egy hónapja jártok legalább. Előbb nincs értelme, mert ha két hét együttlét után odaviszed, anyudék még mjd azt gondolják, hogy nem lesz sokáig veled, emg nem kitartó stb. De ha egy hónap után viszed, akkor lkátni fogják már azt is, hogy tényleg egy hónapja együtt vagytok, és az már komolyabb mint egy 2 hetes kapcsolat :D Az emg hogy ki mutatja be elsőnek a szüleinek, teljesen mindegy :)
2013. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mikor már valamennyi hónaposak vagytok szerintem.


Mondjuk nincs időhöz kötve de nem nagyon szokták 1-2 hét után.


Amúgy onnan tudod, hogy bekell mutatni mikor már úgy érzed, hogy komolyodik a dolog jobban.


Én kb. 6 hónap körül vittem haza a barátom. Tesóm 4 hónap körül.

2013. máj. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nekem anyum egy hónap útán találkozott vele a házunk előtt

apum kicsit később, de szalagavatón voltak mindketten és akkor már bunkóság lett volna ha nem mutatom be (én húztam volna még tovább is xd)

szóval szerintem 1-2 hónap, meg annyi idő után már illik áthívni is és akkor meg találkoznak

2013. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!