Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 21 éves srácnak lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 21 éves srácnak lehet esélye egy 26 éves lánynál?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nem annyira extrém mintha 14 évesen tetsze egy 19 éves,vagy mégis? Nyilván más lenne a helyzet fordítva, nem tudom hogy a 26 éves lányok mire vágynak, mit várnak el a fiúktól,ilyesmi.. lehet hogy teljesen más a gondolkodásuk mint pl egy 16 èvesnek,gondolom érettebbek... de mire kell figyelni ha azt szeretném hogy felfigyeljen rám? Köszi a válaszokat :)
2015. dec. 28. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez már oké. A 14-19 az szörnyen beteg, de ezzel nincs baj. Amúgy a nőcit kérdezd. Menj oda hozzá, aztán kérdezd meg. Vagy még nem is ismered? Mindegy, legyél vele, aztán majd csak leesik neki, hogy túlzottan tágak a pupilláid. :P Legyél vele, aztán ennyi. Ha ő is akarja, akkor lehet valami, hogyne!
2015. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi,a 14-19 szerintem is kissé beteg :)

Az a baj hogy nem igazán tudnék vele lenni viszont mindenféle közösségi oldalon fent van.. lehet viszont ebben a korban már azt díjazzák a lányok ha valami személyes ajándékot küldenek nekik plusz valami levélre gondoltam.. ez mennyire nyerő?

2015. dec. 28. 14:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy hol lakik, akkor küldj neki egy levelet, az jó dolog. :)
2015. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt ugyan még nem tudom,viszont azt igen hogy mit szeret :)
2015. dec. 28. 15:11
 5/13 anonim ***** válasza:
Legyél értelmes, érdeklődő, vicces, de nem az nagyon laza, majd szétesel típus. Mondjuk nem írtad, hogy milyen kapcsolatban álltok, beszéltetek e valaha stb.
2015. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne menj oda hozzá úgy, hogy "szia, járunk?" és ez a levelekre, közösségi oldalas üzenetekre is vonatkozik. Egyszerűen csak beszélgess vele, ismerd meg jobban, hívd el közös programokra (nem feltétlenül csak kettesben) és ha bejöttök egymásnak, úgyis kialakul majd a folytatás.
2015. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként van a baráti körömben egy pár, ahol a lány 27 a fiú pedig 22 és legalább egy évig haverok voltak, aztán pár hónapig kerülgették egymást és idén nyáron költöztek össze. Szóval nem példa nélküli a dolog :D
2015. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

esély mindig van, szerintem nem is extrém.

ezt meg ma találtam:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..

2015. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk semmilyen komoly kapcsolatban, csak üzeneteket írok neki (nem facen),dícsérem a külsejét,hogy milyen kedves,ilyesmi.. neki meg ez jól esik ahogy kivettem,csak talán nem vesz komolyan :(

Közös programot meg nehéz lenne tervezni mert sajnos nem magyarországon él, nem is magyar..

2015. dec. 28. 16:03
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Akkor pontosítok: nincs esélyed.
2015. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!