Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy normális, visszafogott, átlagos srácnak van esélye egy ilyen lánynál?

Figyelt kérdés

Szóval, a sztori a következő. Adott egy teljesen normális, átlagos 20 éves srác, és adott egy lány.

A lányról azt kell tudni, első sorban, hogy csodaszép.(Kb Britneyre emlékeztet, még fénykorában. Csodaszép, szőke haj, barna szem, alacsony, de sportos test, és nem utolsó sorban teljesen szabályos fogsor(nem tudom miért, engem ez is megfog)) Mellé, az a tipikus milliomos család, egy gyermek, aki mindent megkap, nyár végén érkezett LA-ből. Vagyis, így hallottam.Azt hiszem, szerelmes is vagyok, habár még egy szót beszéltünk körülbelül. Kb egy hónapja láttam először, a sulink környékén. Akkor még nem tudtam, hogy nálunk kezdi el a negyediket.

Tipikus amerikai tinifilm feeling az egész. Mindenki vele szeretne barátkozni, de neki megvan az a három kis barátnője, akivel mindig együtt van.És persze, minden fiú vele szeretne járni. Ami az eslyeimet jócskán csökkenti, hogy nálam sokkal jobb képű fiúk járnak a suliba, és még az is, hogy eddig a büfénél egy nyamvadt "szia"-t tudtam neki kinyögni, azután meg sem mertem szólalni, várt egy kis időt, majd elment. Beégtem akkor, remekül.

Nagyon szeretném közelebbről megismerni, de egyszerűen, nem tudom, hogyan közeledhetnék hozzá. Attól is nagyon félek,hogy neki kevés lennék, és egyből elutasítana. Esetleg, valakinek nincs ilyen stílusú ismerőse, vagy aki már járt így, hogy mit tehetnék? Szerintetek egy ilyen fiúnak, mint én, van esélye egyáltalán egy olyan lánynál, mint ő? Köszi előre is!



2013. szept. 20. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztem kishitűséggel semmit ne kezdjél el az életben, se csajozni, se semmit.


Vedd számba h mi kell a sikerhez, és dolgozz meg keményen érte.

2013. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy osztálytársam,nem egy jóképű srác,inkább olyan átlagos,de nagyon jó dumája van és nincs zavarba,ha lánnyal beszélget,sokat hülyéskedik vele,ennyi. Próbálj a sok srác között egyedi lenni,vagy valami.
2013. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha sok a pénze, akkor van esélye bármelyik lánynál.

Ha kevés,akkor felejtse el az egészet, semmi eredményt nem fog elérni.

2013. szept. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Akár hiszed, akár nem, de nálunk az osztályban van egy srác, nem is helyes, nem is csúnya, olyan átlagos. Sőt, egy kicsit duci is. A dumája is ilyen tök egyszerű, néha a mezőgazdasággal kapcsolatos, de nem is au a lényeg, hogy miről beszél, hanem, hogy hogyan. Olyan jól elő tudja adni magát, hogy eskü körbe állják a lányok :-D Nem tudom hogy csinálja, de amint el kezd beszélni, képtelenség nem rá figyelni :-D És nem mellesleg vicces is :-)
2014. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!