Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Friss kapcsolatnál szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatnál szoktatok karácsonykor ajándékozni?

Figyelt kérdés

A barátom nem készült semmivel,mondván hogy nem beszéltük meg hogy fogunk ajándékozni.

Félre ne értsétek nem anyagiasságból kérdem, csak egy kis figyelmesség jól esett volna.

Eddigi kapcsolataimnál sosem volt ebből gond, hisz szerintem akkor kellene előre megbeszélni az ajándékozási dolgokat, ha úgy döntünk hogy senki nem ad a másiknak semmit.

2hónapnál tartunk amúgy


2015. dec. 28. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3,5 hónaposak voltunk karácsonykor, és megbeszélés nélkül is ajándékoztunk :)
2015. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ajándékoztunk a párommal, tavaly karácsonykor, akkor voltunk 3 hónaposak!
2015. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én adtam neki apróságot, ő előre mondta, hogy nem fog most. Nem volt gondom ezzel. Kajálni meghív sokszor meg ilyenek, úgyhogy egy karácsonyi ajándék hiányán nem akadtam fenn.
2015. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi megbeszéltük, hogy nem adunk semmit, de én adtam valami apróságot aminek tudtam, hogy örülni fog.
2015. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, apróságot mindenképpen érdemes.
2015. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Valami, a kapcsolathoz és a megajándékozott személyhez illő apróságot mindenképpen.
2015. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én adtam most, szintén 2 hónapos kapcsolatban. Igaz, csak egy pizzaszelet formájú fülbevalót (imádja a pizzát és mindig hord valami fülbevalót) ami alig került 10€-ba, de akkor is örült neki. Nem lenne pofám üres kézzel beállítani szülinapkor vagy karácsonykor, mondván, hogy még friss a kapcsolat. Akkor már nem is akar örömet szerezni?
2015. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is így érzem..olyan kellemetlen ez az egész..
2015. dec. 28. 20:16
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szülinapomnál volt igy (méghozzá a 18.nál :)) hogy 1 hónapja voltunk együtt vagy azóta se mégis meglepett egy üveg rózsaszín pezsgővel meg egy kis fülbevalócsomaggal :) Ő kifejezetten utálja az ilyen ajándékozási dolgokat a karácsonyt meg még inkább de ugy van vele hogy üres kézzel nem állít be sehova ..

Nekem rosszul esett volna ha nem hoz semmit. Mert én is vettem volna neki apró ajándékot.

2015. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékoztunk akkor is, amikor kicsivel több mint 2 hónaposak voltunk.
2015. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!