Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden sikeres férfi mögött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden sikeres férfi mögött áll egy nő. Tehát az a férfi nem lehet sikeres akinek nincs párja?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtató...

Ha végiggondolom hogy kik azok akiknek 40-50 évesen sincs feleségük, barátnőjük és szinte nem is lehetett őket nővel látni akkor azt tudom mondani hogy köztük van aki alkoholista vagy nem iszik, van pénze de azt is úgy örökölte és sok megmaradt neki mivel csak magára kell költenie.

Mindegyik gazdag vállalkozó vagy akinek valami jó állása van az párkapcsolatban él.

1 valakit tudok akinek sose volt felesége vagy élettársa és sok pénze van de ő mindig dolgozik és alig költ a pénzéből, jogsija sincs meg autója se.


2015. dec. 28. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ mi a siker mértékegysége? A pénz? A hatalom? Az anyagi javak?


Én akkor érezném magam sikeresnek ha lenne egy családom akiket nagyon szeretek és ők viszont, mellé egy kevésbé streszes munka amiből biztonságosan, boldogan és egészségesen élhetünk. Ennyi. Ehhez kell egy nő. Legalábbis nekem. Én hetero vagyok :)

2015. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Az édesanyád is nő. A sikereidet ő fogja gyermek korodtól kezdve támogatni.
2015. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Inkabb forditva van szerintem. Aki kepes arra hogy sikeres legyen az elet nehany teruleten, az arra is kepes hogy jo parkapcsolata legyen. Jo parkapcsolatot meg ugye mindenki szeretne.
2015. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

"Minden sikeres férfi mögött áll egy nő."

Igaz. De a legtöbb sikertelen mögött is... 😃

2015. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül hatalom, nem muszáj vezérigazgatónak lenni de az nem siker ha valaki melósként dolgozik egész életében vagy sokszor nincs munka.
2015. dec. 28. 20:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez az állítás, egy hihetetlen primitív általánosítás.
2015. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

vállalkozó vagyok mellékállásban, jól is megy. És még csak bnőm se volt az életemben. Szóval a fenti állítás cáfolva részemről.


Erről amúgy a Family Guy-os poén jut eszembe, mikor Peter összehasonlítja, hogy milyen lenne az élete nő nélkül....

2015. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Annyi igazság van benne, hogy ha egy párkapcsolatban a nő valamennyire (akár lelkileg, akár a napi teendőkben) tehermentesíti a férfit, stabil családi hátteret teremt, azzal lehetőséget ad a férfinak arra, hogy arra koncentráljon, amiben tehetséges, és amiben sikeres.

DE persze fordítva is igaz. Egy sikeres férfi erőt és biztonságot sugároz, ami vonzó a nők számára, így szélesebb körből válogathat, és valószínűbb, hogy van stabil, hozzá illő párkapcsolata.

2015. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem így van, én mögöttem egy lusta lehúzó nő állt, ennek ellenére sikeres lettem. Ez nem a nőtől függ hanem az adott személytől, hogy mit fog elérni az életben.

Annyi igaz hogy az jelent egy plusszt ha valaki áll az ember mellett, sokkal kiegyensúlyozottabbnak lehet úgy lenni.

2015. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Párral mindenképpen könnyebb. A napi stressz után hazsmész a párohoz, és abban a pillanatban minden gondod elfelejted es feltötődsz. Nem könnyebb így sikeresnek lenni.??
2015. dec. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!