Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal kapcsolatba belefér?

Figyelt kérdés

Az elején őszintén tisztáztuk, hogy mit is szeretnénk a másiktól.

Ha találkozunk csókolózunk, összebújva alszunk, fogja a kezem, simogat, puszit ad. Nem esnek rosszul ezek a dolgok, mert sokkal jobb így, mint ha csak szimplán lefeküdnénk és annyi, de mivel még nem volt ilyen kapcsolatom, nem tudom, hogy ez belefér-e.

Köszönöm a válaszokat!:)


2015. dec. 29. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán belefér!!
2015. dec. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Belefér persze.
2015. dec. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!:)


Azért merült fel bennem, mert olvastam itt olyan választ, ami szerint már a csók /puszilgatás és összebújás sem fér bele.

2015. dec. 29. 09:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Testi kapcsolatból nincs olyan, hogy valami ne férne bele! Az van, ami mindkét félnek jó... csók nélkül lenni az én véleményem szerint amúgy is borzalmas.

Amúgy miért nem akartok többet? Hol barátság az ilyen? Nem provokációból, csak érdekel, mert nem értem.

2015. dec. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 - az azért érdekes kapcsolat, ahol úgy van szex, hogy ilyen alapvető dolgok sem férnek bele.

Csak bemennek a hálószobába, ledobálják a ruhákat, mindenki izgalomba hozz saját magát aztán uccu neki?

Semmi ölelés, csók, puszi, kedvesség?


Kezdhetem öregnek érezni magamat, mert ezek nekem akkor is hozzátartoznak a szexhez, ha nulla érzelem van mögötte?


29F

2015. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

KI az az okor aki kitalata ezt a baratsag extrakkal dolgot??

Agyam megall

Egy kapcsolat szerelembol annak resze a szex

baratsag extrakkal annyi a no ingyen dug egy pasival es csak szex van na ilyenek a K@ csak ok penzert csinaljak es igen ott tilos a csok.

Ha fiatal ertelmes no fiu vagy keress egy embert magadnak aki szeret imad es igazi kapcsolatot akar

es felejtsetek el ezt a baromsagot ,,baratsag extrakkal,, magyarul iosszejarunk dugni mint a kutyak

2015. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os: sajnos ezt a huszas srácok találták ki kb. 10 éve azért, mert trendy lett a felelősség nem vállalás, a komolytalanság, surmóság és az az amcsi olcsó szlogen, hogy "a nőnek biztos csak a pénz kell". Mindezek nagyon kavarják a srácok fejét, komoly hozzáállását kapcsolatokhoz, komoly érzelmekhez, magánélet Alkotáshoz, mert igen, egy szerelmet felépíteni, komoly kapcsolat, házasság mind egy-egy alkotás, Jövőkép, Megbízhatóság, érzelmi

Nyugalom. Az amcsi surmó stílusnak a srácoknak az a legkönnyebb, hogy ingyen szexet kérjenek "barátság extrákkal" marketing névvel, lyuknak nézzék a nőket, nem többnek.

2015. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%

Az a lany aki ebbe belemegy csont hulye az tuti

Ertem meg teperttek a fiuk nyuszitettek az ablak alatt

jottek viraggal setaval csokival stb stb pedig nem vettem le a bugyim.

Amiert kuzdeni kell az ertekes amit ingyen kapsz az ertektelen

az a lany aki lyukent funkcional az ennyire is ertekeli magat olcson adod olcson veszik es lenezik.

mennyit udvaroltak regen a fiuk meg ossze is akptak egy lany miatt ma meg ...na nem is mondom

2015. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!