Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igénytelen pasi és igényes nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelen pasi és igényes nő párkapcsolata működhet?

Figyelt kérdés
Ellentétek vonzzák egy mást, de vajon itt is....
2014. júl. 17. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
a nő kikészülne szerintem
2014. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az a mágnes, de mi emberek vagyunk :) szoktál látni csöveseket és kosztümben lépkedő cégvezető nőket?

működni működhet, de valamelyiknek változnia kell

2014. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sosem értettem ezt az ellentétes hülyeséget.... én valahogy inkább úgy gondolkodok hogy csak olyant lehet szeretni akiben meg van az amit keresünk, aki olyan mint én vagyok, akivel lehet Pl egy fesztiválra elmenni mert szereti azt a stílust amit én, most gondoljatok bele, ő szerei a Rockot én utálom, szeretné ha elmennék vele de gyűlölöm és nem megyek el vele, ő meg.....akkor olyan jó az ellentét????
2014. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Kifejezetten nem! Voltam hasonló cipőben, 1 hónapig bírtam. A végén már azt se tudtam elviselni, ha a kezemet fogta.
2014. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szonata ***** válasza:
NEM!
2019. febr. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!