Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nketek már volt olyan h. az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nketek már volt olyan h. az úgynevezett "haverjaitok" leszólták a párotokat?

Figyelt kérdés

mit tettetek? nekem a bnőm kinézetét szólták le pedig elég jól néz ki.

16/f


2010. márc. 24. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
velunk is történt ilyen. a baratom legjobb haverjanak egyaltalan nem jöttem be, és folyton tömte a baratom fejét, mig össze nem ismerkedett más, ugymond szebb, jobb csajokkal.. még egyutt vagyunk, de én csak szenvedek. :S
2010. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
volt. először megpróbáltam leállítani aztán ha nem állt le akkor én is elmondtam hogy nekem mi nem tetszik az ő párjában.
2010. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nagyon rosszul esett pedid áltlában lesz*rom amit mondanak
2010. márc. 24. 20:20
 4/9 A kérdező kommentje:
a gyereknek csak a haverjai jelenlétében van nagy pofája... am normális... de ugy idegesít... holnap ha megin beszól akk megp*csázom XD
2010. márc. 24. 20:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én párom is leszólták... Azt lett hogy szakított velem, hogy velük jóban legyen és most mindenféle szánalmas dologba kerül bele, a háta mögött kibeszélik, tiszta gyerekes, de azt hiszi hogy milyen menő!

18L

2010. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az én csajomat is leszólták ,de én nem foglalkoztam ilyenekkel ,hisz nekem kell ,hogy tetsszen!! nem?
2010. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

nekem egyszer osztálytársam (fiú) szólta le barátomat... elösször normálisan közöltem vele hogy nem tűröm hogy ha valaki leszólja azt az embert akit szeretek... aztán már csak azért is folytatta... lekevertem neki 2 pofont (nem éppen nőieset xD)

azóta nem szól xD

2010. márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ugattak a kedvesem "barátai" (MSN-en... ilyen kemény legények...), de csak miután felköltözött hozzánk Pestre. Indok: nem engedem, hogy találkozzon velük. Közöltem, hogy, ha akar menni, nem tartom vissza, nem húzom a szám. Nem volt erőltetve, hogy ideköltözzön. Plusz, nyugodtan lehet őt keresni, van telefonja, van e-mail címe. Akkor bekussoltak, párom meg csak kacagott, amikor megmutattam neki a beszélgetést. Azt mondta, nem érdekli mit gondolnak, ne foglalkozzak velük én sem. A poén, hogy ezek a "naaagy barátok" nem is keresik őt. Egy srác van, aki néha felhívja... Ezután meg már ő sem erőlködik, bár én szoktam neki mondani, hogy menjen le, mikor úgyis suliban, utána pedig munkában vagyok egész nap, de erre mindig azt mondja, hogy majd, ha én is ráérek, akkor lemegyünk együtt. :)
2010. márc. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, elfelejtettem leírni (ez egy ilyen szétszórta nap:) ) , hogy amikor meg ráérek, akkor, vagy ő dolgozik, vagy NEKI nincs kedve lemenni.
2010. márc. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!