Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha semmi kedvem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha semmi kedvem ahhoz a szilveszteri programhoz amit a barátnőm talált ki?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor általában a haverjaimmal vagyok, tavaly jött a barátnőm is. Gondoltam átjöhetne a házibuliba velem, de tavaly is ott voltunk és így most nem akar, nem tetszett neki. Úgy volt, hogy akkor itthon maradunk pihenni. De aztán kitalálta, hogy közelükben menjünk el egy olyan programra (nem részletezném) ami marhára nem érdekel. Ezt elfogadtam és azt mondtam jó, de kiderült hogy még drága is, szóval úgy érzem most nekem kell áldozatot hoznom érte viszont nem akarok olyanért fizetni amihez ráadásul kedvem sincs. Ha ezt elmondanám tuti az lenne hogy akkor otthon maradnánk és engem hibáztatna hogy rossz a kedve.
2015. dec. 29. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha a legjobb barátod akkor illene vele kiruccani még ha nincs is hozzá kedved. Egy barátság nem azon alapul hogy a másik mit szeretne és én azt lesz..om mert nincs kedvem. Lehet később megbánod...
2015. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Azok a fránya anyagiak!

Mi lenne, ha félre tennéd a saját önző érdekedet, ami a pénzhez köt téged, és élveznéd a szilvesztert a pároddal? Ennyire nehezedre esik? Ha meg eleve nem tetszett neked ez a program, akkor meg minek mondtad, hogy oké? Csak, hogy ne bántsd meg? Most azért bántódna meg, mert az igazat mondtad volna neki? Így most a saját hazugságod rabja leszel.


Az élet sok kompromisszummal jár. Mi lenne, ha elmennétek, és amíg jól érzitek magatokat ott maradtok, aztán mentek haza.

Egyszer van egy évben szilveszter.

2015. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ja de épp spórolok valamire, és nem szivesen költenék ilyenre pláne hogy ha azt mondja hogy "ha rossz akkor hazamegyünk" szóval elég lelombozó


1.-nek, férfi-nő kapcsolatról van szó

2015. dec. 29. 21:27
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
megígérted, kibírod, ne hisztizz.
2015. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor mondd neki, hogy bocs de most spórolsz, de ő menjen nyugodtan.
2015. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Miért hiànyzik ilyen sok kapcsolatbòl a kommunikáciò?

Ezt így nem lehet neki elmondani? Ezen normàlis emberek nem sértődnek meg.

2015. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tavaly oda mentetek ahova te akartal. Iden miert ne mehetnetek oda ahova o akar?


Ha ez tenyleg fontos neki, nem erdemes ilyen aprosagokkal rombolni a kapcsolatotokat. Jovore majd mentek megint oda ahova te akarsz.

2015. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

Jaj nekem, férfiak. Azért mondta neked, hogy "ha rossz akkor hazamegyünk", mert nem akar olyanra kényszeríteni, amit nem akarsz! Nem szeretné, ha rosszul éreznéd magad.


Ja, hogy spórolsz? Talán nem volt szád megkérdezni, hogy ez a program mennyibe is kerül, mielőtt megígérted neki, hogy elmész?

Hát ez pech. Ebből már nem magyarázod ki magad jól.


Remélem tanultál belőle, hogy előbb gondolkodj és utána cselekedj!

2015. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én megértelek.Bár tény,hogy nehéz helyzet.Szerintem mondd el a barátnődnek végül is ahova a barátnőd nem akart menni,te beleegyeztél......
2015. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szörnyü, hogy ezeket a mai nöket csak az anyagiak foglalkoztatják! (???????? Hogy' is van ez a sirám?)
2015. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!