Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha semmi kedvem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha semmi kedvem ahhoz a szilveszteri programhoz amit a barátnőm talált ki?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor általában a haverjaimmal vagyok, tavaly jött a barátnőm is. Gondoltam átjöhetne a házibuliba velem, de tavaly is ott voltunk és így most nem akar, nem tetszett neki. Úgy volt, hogy akkor itthon maradunk pihenni. De aztán kitalálta, hogy közelükben menjünk el egy olyan programra (nem részletezném) ami marhára nem érdekel. Ezt elfogadtam és azt mondtam jó, de kiderült hogy még drága is, szóval úgy érzem most nekem kell áldozatot hoznom érte viszont nem akarok olyanért fizetni amihez ráadásul kedvem sincs. Ha ezt elmondanám tuti az lenne hogy akkor otthon maradnánk és engem hibáztatna hogy rossz a kedve.
2015. dec. 29. 21:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%
Most te jössz a sorban Koma. Tavaly a barátaidat kellett elviselnie, ha nem érezte jól magát, most te hozz áldozatot érte. Tudod, nem csak megfarkalni kell tudni ám a nőket, hanem olykor áldozatot hozni értük, ahogy ők is értünk. Erről is szól a kapcsolat. Kompromisszumok. Kibírsz pár órát vele ott, aztán ki tudja, lehet, hogy meglepi is lesz majd utána neked...:)
2015. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

én tuti nem akarnám, hogy a barátom olyan programra jöjjön velem, ahol nem érzi jól magát... volt ilyenre példa exemmel, az én barátaimhoz mentünk házibuliba, és végig kedvetlen volt, én se tudtam jól érezni magam. köüvetkező évben az ő barátaihoz mentünk, ami meg nekem nem volt jó, előtte is dilemmáztunk, hogy mi legyen...

azóta már nem vagyunk együtt egyébként, nem csak ebben voltak konfliktusok. de szerintem kompromisszum kellene, egyikőtökne ksem kellene szenvednie egy olyan programon, ahol nem érzi jól magát.

23n

2015. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A haverjaiddal kozos pialas..bocsi szilveszterezes ingyen lenne? Es mi az a kibirhatatlan program, amit vegig kellene szenvedned a baratnoddel?
2015. dec. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!