Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt mikor csúnyának, rondának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mikor csúnyának, rondának tartottátok magatokat, de később rájöttetek arra, hogy semmi baj nincs a kinézetetekkel?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert látom, hogy egyesek azon kattognak, hogy mennyire csúnyák nem kellenek senkinek. Úgy látom ezt saját maguknak beszélik be és ez leül az arcukra holott nem lenne semmi bajuk, hogyha elfogadnák magukat és nem a színészekre/színésznőkre vagy a divatmagazinból szabadult egyénekre akarnának hasonlítani. A pozitív életszemlélet sokat dob az ember mimikáján, nézésén, mosolyán mintha befelé fordulna és magát meg az egész világot ostorozná.
2015. dec. 29. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon utáltam magam még 5-6 éve, és ugyan most sem tartom magam egy görög istennek, azért úgy érzem normális vagyok :)
2015. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez a helyzet, de magamat nem fogom tudni meggyőzni, ha nem úgy gondolom, változás nélkül pedig minden marad így.
2015. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tizenévesen volt, pedig az akkori képeket most így utólag visszanézve nem volt annyira vészes a helyzet (persze azért lett volna min változtatni, ami szerencsére idővel meg is történt). 27/F
2015. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen ember van, de inkább a fiatal kor - érett kor váltása közt. Tehát pl. a fiatal lányoknál most mánia ez a ne érjen össze a combjuk dolog, amit majd kinőnek és rájönnek, hogy teljesen rendben vannak.

Viszont, akik itt kattognak, azokkal ez nem történik meg, mivel a külvilág reakcióiból szűrték le, hogy nem okés a kinézetük. Pozitív szemléletet pedig elég nehéz magukra erőltetni az embereknek, amikor csak visszautasítást kapnak.

A külsőn pedig valóban dob a pozitív személélet, de inkább csak barátszerzéshez.

2015. dec. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatalon nem tartottam magam rondának de az idő és a nők segítettek abban hogy ma már úgy gondoljam hogy ocsmány vagyok mint a szar.
2015. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolso kommentelo, a te kommented feldobta a napom e pillanatban! Koszonom!

Szerintem inkabb ilyen emberekre van szukseg, mint bekepzelt muksokra.

N

2015. dec. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös,klassz vagy!Azt hiszem az én napomat is :D


N

2016. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!