Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha egy csaj dolgozik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy csaj dolgozik?

Figyelt kérdés

Korán kezdtem dolgozni, és most jó állásom van. Normálisan keresek, és megtehetem, hogy csak 8 órát dolgozzak, ne kelljen túlóráznom. a főnököm rendes, elenged szabadságra, stb.


Emelett egyedül lakom, nyilván a háztartást is vinni kell egy minimum szinten.


Eddig akárhány fiúval találkoztam, mind kiakadt ettől, pedig esküszöm, nem vagyok se rendmániás, se karrierista, csak szeretem, ha elfogadhatóan néz ki a lakásom (pl. ha hétvégén a srácnál alszom, nem rohad a bögrém a mosogatóban 2 napig), és el vannak intézve a dolgaim (hétfőn nem arra megyek be, hogy minden határidőt lekéstünk.).


Miért van, hogy a férfiakat ez riasztja? 27/L


2015. dec. 30. 12:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehet a bajuk, hogy látszik, hogy te egy rendes lány vagy és manapság a srácok nagy része, inkább a fél hülye csajokat keresik, akiket könnyű az ágyba vonszolni. Egy olyan lányt mint te, aki dolgozik és rendben tartja a dolgait, azt nem lehet megfektetni két szép szóval. Inkább keresnek valaki mást, aki nem tudja mit akar, azokkal könnyebb dolguk van. A megoldás az, hogy ki kell válogatni jobban, hogy ki az akikkel érdemes próbálkozni. De szerintem neked semmit se kell változtatnod, ez egy pont jó szűrő, mert azok lépnek le, akik nem neked valóak :)
2015. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem riasztana, sőt, nekem igényem van férfiként a rendre, és tisztaságra. Ja, és nem a nőtől várom el annak megteremtését. Közös dolog.
2015. dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"De úgy vagyok vele, hogy szerintem nőként nem nagyon tehetek többet, mint hogy szexelünk, keresem a kedvét, meghallgatom a problémáit, és ha kell, intézem a kis dolgait."


Itt lesz a gond, nem a munkáddal, meg a céltudatoddal. Egy párkapcsolat nem csak erről szól... messze nem.

2015. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Bizony nem erről szòl!!!!

Ez a bibi veled,legalàbbis az egyik biztos.

A férfiakat ez inkàbb vonzza. Sőt,ha elàrulhatok neked valamit: ez a természetes.

2015. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 rrrrrreennnnn ***** válasza:
*màrmint az utolsò mondatom arra vonatkozott, amit írsz magadròl .Hogy dolgozol,eltartod magad,hàztartàst vezetsz,stb...
2015. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, sőt... Ami nálad a probléma lehet az az, hogy nem férfiakkal ismerkedsz, hanem kissrácokkal.
2015. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 mikeXxX ***** válasza:
Ez pont , hogy nem taszító ez a jó és a normális valami más gond van ! 36/F
2015. dec. 31. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ezek alapján nekem szimpatikus csaj vagy. 32p

Szerintem a fiúkkal lehet valami.. talán komolytalanok.

2015. dec. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!