Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy van egy lelki társam akit nagyon szeretek és ímádok vele lenni, de semmiféle szexuális vonzalmat nem érzek íránta?

Figyelt kérdés

Körülbelül 10 éve ismerjük egymást, rengeteg időd töltöttünk együtt, mindenről tudunk beszélgetni, de mint férfi nagyon nem jön be és emiatt nem lett ebből párkapcsolat.

Viszont nagyon tud hiányozni, mert jó vele lenni, csak úgy, de szexuálisan egyáltalán nem vonz. Nem tetszik a szaga, a kinézete, hogy idősebb nálam 10 évvel, viszont mikor beszélgetünk olyan szeretetreméltó tud lenni és tényleg nagyon szeretem. Tiszta szivemből szeretem és ha volt barátnője annak is mindig örültem, ha boldog, mégha akkor hanyagolt is.


Ha összejövök egy korban jobban hozzám illő fiúval aki ténlyeg tetszik is, egy idő után elkezdem hiányolni azokat a dolgokat benne, amik a barátomban megvannak.


Nekem ő egy példakép egy mentor, egy lelkitásr, egy póttestvér, de szerelem nem és ez bánt, mert annyira tud hiányozni.


Ha meglenne a szexuális vonzerő, már rég együtt lennénk. Miért nincs meg? Miért vális ez így külön?


Tapasztalt már ilyet valaki? Volt valakinek hasonló kapcsolata?



2015. dec. 30. 14:37
 1/7 A kérdező kommentje:
28/N
2015. dec. 30. 14:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Lelki szemetesvodor pl
2015. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nincs meg? Mert ennyire számít neked a külső. Ilyen egyszerű.
2015. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Számít a külső? Nem néz ki rosszul a korához képest meg végképp nem, de az, hogy nem érzek szexuális vágyat felé az nem azért van, mert számít nálam a külső, hanem egyszerűen nincs meg a kémia és ezt nem tudom mire vélni, hogy miért nincs meg.


Köszönöm a válaszokat, bár egy hasznosat se kaptam!

2015. dec. 30. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a kémia alapja? A külső. Ha valaki külsőre nem vonzó, nincs meg a kémia. Persze, sok emberre mondjuk, hogy végül is jól néz ki, de ettől még nem mindre indulunk be.
2015. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt hivják barátzónának
2015. dec. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Rákerestem mi az és tényleg!
2016. jan. 1. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!