Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok ugyanolyan vonzalmat érezni a fiúk iránt mint régen?

Figyelt kérdés

Mikor még 13-14 éves voltam két fiú is volt akihez vonzódtam úgy igazán. Éreztem a gyomromban azt a furcsa érzést, remegett a lábam, ideges voltam. Velük nem jött össze, viszont azóta egy fiú se tetszik, így járni se járok velük, mert félek nem is vonzódok az illetőkhöz szexuálisan, és így nem merek belemenni kapcsolatba. Persze van olyan, hogy azt mondom ezt a srácot el tudnám fogadni, de erős vonzalmat nem tudok érezni. Ez miért van? Nem hiszem hogy meleg vagyok ha arra gondoltok, lányok sose tetszettek, fiúkkal szoktam csak elképzelni magamat. Csak járok az utcán, a folyosón és senkiben nem látok semmi különlegeset ami miatt úgy belezúghatnék.

16/L



2012. dec. 28. 12:23
 1/5 Patrik24 ***** válasza:
Ennyi idősen én is így voltam a lányokkal, nincs ezzel semmi baj.
2012. dec. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem is kell mindig szerelmesnek lenni, azt a különleges alkalmakra, meg emberekre kell tartogatni :)

te meg bőven ráérsz még ezzel

2012. dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, ráérek, csak elkezdtem azt gondolni nincs velem valami rendben, mert más lányok mindig nyafognak a fiúkon és annyi tetszik nekik, de hát különbözőek vagyunk.
2012. dec. 28. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, különbözőek, engem 16 évesen különösebben nem érdekeltek a pasik, érdekelt helyette más, de én későn érő voltam, az se baj, ha valakit érdekelnek a pasik (csak ne kezdje korán a nemi életet)

és megtetszeni nem úgy fog valaki, h észre veszed, az csak vonzalom, a szerelem az, amikor meg is ismered és azzal együtt tetszik neked

2012. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a helyzet pont az hogy van egy fiú, megismertem, barátok vagyunk, részéről lehetne több is én meg azért nem járok vele mert nincs az az érzés mint régen...
2012. dec. 28. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!