Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lustaságnak vennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lustaságnak vennétek?

Figyelt kérdés
Észrevettem magamon, hogy nehezemre esik segiteni, pl párom megkér valamire, amiről én úgy gondolom maga is meg tudja csinálni nem nehéz stb akkor morgok. Nem veszekszem csak nem fér a fejembe ha én meg tudok tenni magamért dolgokat, nem kérek meg mást akkor más miért nem tudja ugyanezt megtenni. Lassan kezdem megszokni, hogy megkér erre-arra, szavam egy rossz nincs rá mert őt is meg lehet kérni ami nem is rossz dolog. Csak ő nálam azért fürgébb, én kényelmesebb vagyok, mindigis az voltam. Nem tétlen , csak nem pörgős.
2015. dec. 30. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen annak venném, sőt, szerintem még derogál is neked megcsinálni valamit.
2015. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ezt rosszul hiszed.
2015. dec. 30. 17:09
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez alapján olyasmi jött le, amit az első írt. És nem is feltétlen arról van szó, hogy meg tudná a másik is csinálni, csak szétszakadni nem lehet sokszor, mert annyi teendő van. Na meg a munkamegosztással hamarabb végez az ember és több idő van egymásra...
2015. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!