Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, összejönnétek egy pasival ha megtudnátok róla, hogy régen (2 éve) vagdosta magát?

Figyelt kérdés

A hegek látszanak még de már nem csúnya. 20+éves.

Azóta nem csinált semmi ilyesmit bár érdekes lelki világa van.



#úgyiscsaksoknemlegesválaszjönhogybetegazilyenember
2015. dec. 30. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Önmagában ez szerintem nem kizáró ok.
2015. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ez lenne a legfontosabb.
2015. dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem ez alapján ítélném meg, ha meglenne a szikra, ez nem jelentene akadályt, úgy gondolom.
2015. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért a hashtag odab.sz. :D

Mit értesz érdekes lelkivilág alatt? Továbbra is depressziós vagy, vagy csak kedveled a dark dolgokat?


Ha már kilábalt a dologból, és nem azért kell neki a párkapcsolat, mert azt gondolja, hogy majd az "meggyógyítja", akkor nem lenne kizáró ok. Nekem is volt ilyen korszakom fiatal felnőttként, tehát tisztában vagyok vele, hogy vannak sötét pillanatok minden ember életében.

Ugyanakkor viszont nem vállalnám fel, hogy valakinek a személyi pszichiátere legyek, mert egy párkapcsolat nem erre való, és bizony az esetek 90%-ában nem hogy segítene, csak még rosszabb lesz a dolog. Mindkét félnek.

2015. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen. nem ez szamit. ebbol legalabb tudnam hogy o harcolna azert ha valamit elveszitett.
2015. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!