Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a férfiaknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Keresi velem a pasi a szemkontaktust, állandóan néz, de amikor először beszélgettünk akkor nem nézett annyit rám, mint máskor? A beszélgetés egyébként jól "sült el", nagyon közvetlen volt, kedves, érdeklődő.
2015. dec. 30. 18:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Amikor én beszéltem, akkor nézett folyamatosan, de amikor ő beszélt, akkor nem nézett a szemembe
2015. dec. 30. 18:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg volt illetődve.
2015. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tanultam egy kicsit pszichológiát, és ez egy alapvető emberi jellemvonás.


Én pl. mindenkivel nagyjából olyan vagyok, hogy amikor én beszélek, nem nézek annyira arra, akihez beszélek. Viszont ha hallgatom, akkor folyton őt nézem.

2015. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tömören röviden: tetszel neki, kellesz neki
2015. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szemkontaktus se árul el sokat.

Mindenki azt mondja, hogy ha a szemedbe néz , tetszel neki.

De ha egy unszimpatikus emberrel beszélgetsz éppen, akitől abszolúte semmit sem akarsz, akkor nem nézel talán a szemébe? Ebből nem lehet leszűrni semmit, a legtöbb ember meg még túl is gondolja ezt a dolgot és mindent beleképzel amit csak lehet.

2015. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, de amit leírtál, az az én véleményem szerint normális emberi viselkedés, semmi különbsége a kapcsolatotokhoz.
2015. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem semmi különbsége, hanem semmi köze:)
2015. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2015. dec. 30. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!