Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 22 éves nő gyerekeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 22 éves nő gyerekeket, családot, házasságot szeretne kb 3-4 éven belül, akkor hány éves férfiaknál érdeklődjön igazán? Akik komolyan is gondolják.

Figyelt kérdés
A korosztályom pl nem igazán jöhet számításba, mert a legtöbb férfi inkább még csak élvezkedne vagy még tanul, építi az életét, kalandozna. De pl 40 éves férfit sem tudok elképzelni.
2015. okt. 1. 09:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%

Harminctol a csillagos ég.

19/L

2015. okt. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát párom 24, én is, de 26 évesen sem lesz komoly ember még. Úgyhogy nem tudom. Szerintem is 30 körüliek talán. De embere válogatja. Van aki 40 évesen sem a komolyságáról híres.
2015. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem korfüggő. Pl. én már 16-17 évesen tudtam, hogy csak komoly kapcsolat érdekel, és nem kell hozzá sok nő, hogy majd gyereket, házasságot akarjak. Ezért mindig is komoly kapcsolataim voltak. Noha még nem vagyok nős, jelenleg barátnőm sincs, és lassan húszas éveim végefelé kezdek jutni, simán pár éven belül elvennék valakit, ha találnék ehhez megfelelő partnert. Persze babaprojekt is játszhatna akkor.
2015. okt. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Én is 30 fölé tippelek. Huszonéves apukákat csak akkor láttam, ha becsúszott a gyerek, vagy c-kategóriás. A férfiak ráérnek, de ha egy nő akar 30 felett gyereket, akkor ő meg van kövezve.
2015. okt. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az a furcsa, hogy egy 22 éves lány korosztályokban gondolkozik, nem egy adott férfiban, akit szeret(het), akire számíthat, akit ő is akar, és a férfi is ugyan úgy akarja őt, meg a közös jövőt, a közös gyerekeket.
2015. okt. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is 30-40 között találsz nagyobb mértékben ilyet.


De nincs megkövezve egy csaj, aki 30 után akar gyereket, manapság normális szerintem. kicsit sajnálom a csajokat, hogy biológiailag időhöz vannak kötve, mivel a fősuli, munkakezdések, egzisztencia kialakítás ugyanaddig tart, mint egy pasinak, csak a pasik még benyomhatnak az említettek és a családalapítás közé jó néhány év felnőtt bulit, a csajok meg nehezebben.

2015. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Igy van Wanda! Nem szeretem én se matek alapjan. Meg amikor azt fejtegette valaki hogy mennyi lehet hatra még az illetőnek.

Lehet hogy 26 éves lesz a Kérdezönek az a komoly gondolkodásu lehet hogy 39.

A viták elkerülése miatt nem irom ki a baratom korát. De nem kir alapjan kell keresni a FÉRFI-t! Ez igaz!

2015. okt. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

4-5:

Egy nő biológiailag nem ér rá szerintem. Jól hangzik a 30 feletti nők gyerekvállalása is, de pont ugyanígy 60-70 éves férfiak is tudnak elvileg gyereket nemzeni, ahogy 30 feletti nők is gyereket szülni. Viszont nem akarom hogy elszaladjon mellettem az idő. Létezik szerintem egy fizikai síkja is a létnek, amit figyelembe kell venni az életünk élése során.


3: De pont ezt mondom, hogy te is hiába tudtad már kamaszként hogy később majd akarsz családot, de különböző okokból (anyagi, fizikai, lelki, stb.) csak a húszas éveid végére jutottál oda, hogy most tényleg jöhetne szerinted is szívesen.

2015. okt. 1. 10:32
 9/16 anonim ***** válasza:
Kb. 30 +/- 4 év véleményem szerint, ha csak az egzisztenciát nézzük, mert valljuk be idő kell ahhoz is, hiába akar valaki előbb házasodni. De az egyéntől és annak személyétől tényleg nem lehet elvonatkoztatni.
2015. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A fizikai lét sikjárol annyit hogy nem vagyunk Isten.

Volt barátnőm aki 20 évesen ismizet 2 év mulva esküvö az akkor 28 éves sraccal. Jött a baba. A srác 1 évig huzta rákkal. Persze megértem sokaig akarjak az emberek biztonsagban érezni magukat. De ebben az orszagban mára annyi a bizonytalansági tényező!

2015. okt. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!