Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok egyetemista lány kényszerü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok egyetemista lány kényszerül "a testi adottságaival" pénzt keresni a tandíjra, és az albérletre. Ezek a lányok a lelkük mélyén megbánják vagy sem a tetteik?

Figyelt kérdés
2015. dec. 30. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Morrison's 2
2015. dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%

engem nem akar senki megdugni pénzért?

bár farkam van, remélem nem gond

2015. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Fogalmazzunk úgy,hogy összekötik a kellemest a hasznossal. Nem hiszem, hogy napi tízenvalahány vendéget befogadna egy egy jövőbeli diplomás.
2015. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Azok a nők akik pénzt keresnek a testükkel nem szánalmas?

Szerintem az összes szánalmas, az is aki az iskolára keresi a pénzt.... Jól lehet keresni a szexel, épp ezért a sok hiú, nagyképű nő nem hajlandó feladni azt az életvitelt amit folytatott vagy épp lusta elmenni átlag helyre melózni harmad annyi lóvéért, inkább úgy vannak vele hogy nap közbe bevállalnak pár faszit és mehetnek duhajkodni égbe világba.. Ha "szerencséjük" van még egy strici csávó be is fogja magának mert szerelembe esik a 10 milliós kocsijába:)

A legszomorubb az egészbe az hogy minden nő k..rva. Ami még szomorúbb hogy a város sőt az ország legnagyobb ku.rvái vannak végig sértve ha valaki így szólítja őket vagy rá kérdez vagy megjegyez efajta dolgokat! Médiába is van rá bőven példa.

Szakma szempontjából vagy emberileg. Tisztelet a kivételnek de azok nem ti vagytok! ;)

20 NŐ

2015. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%

Őszinte legyek?

Ha nagyon csinos nőnek születtem volna és alkalmam adódna arra, hogy pár férfival való ágyba bújásért keres adómentes havi 1 milliót akkor simán belemennék.

Megbánni majd ráérek akkor mikor 26-27 évesen már rendesen kiépített egzisztenciám van, saját lakással, jó kocsival és nem függök senkitől.

Szerintem ők is hasonlóan gondolják.

2015. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem olyan sok, mint ahogy azt egyesek hiszik. Sokan rendes munkát végeznek, sokat támogatnak a szüleik, mások épp csak eléldegélnek, kevés az a réteg akik tényleg a testükkel keresnek pénzt.
2015. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha nincsenek apuci támogató százezrei/milliói, vagy nem akarnak a Mekiben havi nyamvadt 60-70 ezer forintért diákmelózni, vagy esetleg az autodidakta módon elsajátított tudomány továbbadása pénzért sincs a fog ínyére, akkor jön a B terv: lakást kitakarítják és órákon belül már fogadják is az első ügyfeleiket. Nyilván nem fogják a világba szétkürtölni, sőt, nekem van egy gyanúm, hogy akik titokban mesteri szinten űzik az ipart, ők lázadoznak ellene a legnagyobb hangon.
2015. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
6 na ne nevettesd már ki magad! szerinted majd elmondja miből van ? inkább azt hazudja hogy jaj diákmunkán vagyok x-y helyen!
2015. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
5ös. Ahhoz hogy te havi 1 milliót megkeress vagy olyan körökbe kell mozognod ahol szarásig van pénz plusz ahhoz hogy te megint ugy néz ki hogy lássanak is benned valamit ahhoz kell tőke hogy finanszirozd magadnak a ruhákat, szépségápolást hajakat AKÁR MŰTÉTEKET. Vagy napi hány csávóra gondoltál? 20ra a nyolcadik kerületből ahol a torkodat is elvágják ha ugy gondolják nem adnak ki érted 3 ezret?:D?
2015. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

9#

Van pár ismerősöm akik futtattak lányokat és abban igazad van, hogy havi 1 millióhoz úgy is kell kinézni. Sok műtét+olyan körökben is kell mozognia. Pénz főleg külföldi utakból van főleg, nem magyar kuncsaftokból. Lemegy egy hétvégére svájcba és hozzá vágnak 1000-1500 eurót. Úgy azért máris barátságosabban hangzik.


Ám szerintem egy magyar lány is megkeres ennyit, ha valóban vadítóan jó külsővel rendelkezik és sokat extrát bevállal.

2015. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!