Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velemenyetek szerint szegyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velemenyetek szerint szegyen? Ferfiak mit reagalnatok erre.

Figyelt kérdés
A baratnom 28 eves es nem tud fozni, sot a bugyija,pogacsa darabok az agyban ossze vissza. Az anyukaja takaritott ossze nala. Multkor tort krumplit kertem tole, erre krumpli puret keszitett tej nelkul. Vegul a krumpli tiszta vizesre sikeredet. Ma tukor tojast keszitett amibol rantotta lett. Szoltam neki finoman de azt hajtogassa h o tud fozni. Van h ugy kell ra szolnom legyen szives ossze takaritani a sajat szobajaba.

2015. dec. 30. 22:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
29%
Isten hozott a 21. században. A piát azért gondolom jól bírja. :D
2015. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Én se tudok főzni, úgyhogy nem kínoznék senkit, inkább rendelnék, és megkérdezném, hogy jól sikerült-e?:-), ha meg nem lenne kitakarítva legalább a szobám, be se engedném. N
2015. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%

Ki vagy te ilyen világnézettel? Ákos... A nőnek a konyhában a helye, vagy mi a halál?


Te meg nem tudsz írni, az szerintem sokkal gázabb...

2015. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
31%
Azért ez nagyon gáz, hogy egy nő nem tud főzni és még trehány is. Én férfiként tudok, szeretek is, akkor nemár, hogy egy törtkrumplit, meg egy tükörtojást nem tud elkészíteni. Ezek nagyon alap dolgok. Fontos a közös evés, a finom ételek, amik szintén erősítik az intimitást a kapcsolatban. Ha tudsz főzni, motiváld, főzzetek együtt! :)
2015. dec. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
En evvel nem megbantani szeretem volna. Csak azert mar tudni kenne egy tojast elkesziteni. Meg egy nonek ne tiszta kupi legyen a szobaja. Egy no tiszta,apolt,higenikus legalabb legyen. Szereti a termeszetett a tiszta kornyezettet elmondasa szerint, akkor a sajat kornyezettet is tisztan tarthatna. De ez a kupis szoba nem az elso esett, sot van h napokig ugy van. Nem igaz h az varja h az anyja takaritson helyette. Ha nem szolnak ra v az anyja nem takaritana szerintem az ugy is maradna piszkosan
2015. dec. 30. 23:05
 6/25 A kérdező kommentje:
Mindig a kifogasokkal jon h keson er haza stb.. Sajnos nem tudok fozni, vagyis nem mindent tudok elkesziteni csak a rantott hust. ;) de mikkor az anyja foz egysze sem lattam, hogy oda ment volna h erdeklodne. Ha tudnak is fozmni felesleges, mert csak azon lehet segiteni aki akarja. Ha annyira erdekelne a fozes, mar mutattot volna ez irant egy minimalios erdeklodest. Sajnos en ha ott vagyok ezt nem igy tapasztalom. Sutni szoktunk egyutt, sutemenyeket itt volt h segitseget kert az anyjatol.
2015. dec. 30. 23:10
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
Te meg nem tudom, hány éves vagy, és nem tudsz helyesen írni. Ennyi.
2015. dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%

"es nem tud fozni,"

Te mit főzöl neki?


Keress egy bejárónőt.

2015. dec. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
35%

8#

Hogy neked milyen igazad van! :O

Sőt, egy ápolónőt is fogadhatnál és akkor nyugodtan beleszarhat az ágyba is, majd ő kikaparja belőle. Nehogy már letörjön szegénykémnek a műkörme miközben kitörli.


Na jó, tényleg ne legyünk ennyire előítéletesek. Mondd, mihez ért a barátnőd, mit ad a háztartásba?

2015. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%

Tudod, senki sem tökéletes. Nem is kell, hogy az legyen.

A kérdés csak az, hogy el tudjátok-e fogadni egymás tökéletlenségeit? Ha nem, akkor akármennyire is vonzódtok egymáshoz külsőleg, ez a kapcsolat nem életképes.


Szégyen-e? Nem az. Mint mondtam, senki nem tökéletes. Van, aki az egyik dologhoz ért jobban, valaki meg a másikhoz. Egy nő nem attól lesz nő, hogy profi a konyhában. Ha neked ennyi kell, akkor neked nem barátnőre van szükséged, hanem szakácsra.

De ha ennyire nem ízlik, amiket főz: miért nem főzöl te magadnak? Nem a középkorban élünk, ahol az egyetlen szempont az volt, hogy hány órát tölt egy nő naponta a konyhában. (Mint ahogy a férfi kvalitását sem abban mérjük, hogy hány vadat ejtett el, és mekkora kőtömböket képes emelgetni.) De visszatérve a kérdésre: miért nem főzöl magadnak? Vagy mondok egy jobbat: miért nem főztök együtt? Tudod, mennyire jó kapcsolatépítő elfoglaltság a közös főzőcske?

Továbbá: ő a barátnőd, és nem a tulajdonod. Mi az, hogy rá kell szólni?


Tudod, lehet, hogy nem tökéletes a barátnőd. Lehet, hogy vannak zavaró hibái. (Neked is, nyugodj bele.) El tudod őt fogadni így? Együtt tudsz vele élni úgy, hogy ő ilyen? Ha igen, akkor próbálj meg úgy viselkedni, és konstruktívan hozzáállni. Ha pedig nem, akkor ideje megértenetek, hogy kettőtöknek együtt nincs jövője.

2015. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!