Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is bunkó voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkó voltam, mert nem akartam, hogy így megöleljen?

Figyelt kérdés
Párom reggel jött haza a munkából, és jött oda hozzám, hogy megöleljen, én meg elhúzódtam tőle, mondván, hogy nem akarom, hogy ilyen izzadtan meg koszosan ölelgessen. Előbb fürödjön le. És ezen ő megsértődött. Szerintetek is bunkó voltam?
2015. dec. 31. 10:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kicsit.
2015. dec. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Bunkó azért nem, de nekem is rosszul esett volna.
2015. dec. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
-.-
2015. dec. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 opened paradise ***** válasza:
Te ugyanaz vagy,aki múltkor a műszempillái miatt nem figyelt a barátjára?
2015. dec. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. dec. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Kicsit, de igazából érthető. Szerintem ő fújta fel inkább. Nálunk legalábbis ilyenből még soha nem volt gond. Tudjuk, hogy ha netán ilyen van, akkor nem azért nem ölelgetjük meg egymást, mert nem szeretjük...hanem mert nah...majd ölelgetünk ha tiszták vagyunk.
2015. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Eléggé.

Nem arról volt szó, hogy 1 hete otthon fetreng, és nem is fürdött le egyszer sem, hanem munkából jött haza. Kétlem, jogy olyan büdös es.koszos lenne, hogy nem bírtad volna ki.

Te se orultel volna neki fordítva.

2015. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 BlackSword ***** válasza:
47%
Igen, de nagyon... A koszos ruhát kimossa a mosógép, ti meg addig lezuhanyoztok együtt...
2015. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

4-es, honnan tudtad?? :D


7-es, fordított helyzetben ilyen elő sem fordult volna, mivel én munka után mindig lezuhanyzok, még ott a munkahelyemen Függetlenül attól, hogy szinte egész nap egy helyben ülök, és nem nagyon izzadok meg, viszont elég komoly vegyszerek közt dolgozom, amik igen büdösek tudnak lenni, hiába van munkaruhám, azért megérződne ha hazaérnék.

2015. dec. 31. 11:05
 10/21 anonim ***** válasza:
Azért a szájára adhattál volna egy csókot, az biztos nem volt koszos. Aztán mondhattad volna, hogy a többit fürdés után.....
2015. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!