Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem furcsa, hogy gimiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa, hogy gimiben jobban akartam barátot, mint egyetemen?

Figyelt kérdés

Én nem tudom mit csinálok, de hiába látok rengeteg érdekes fiút, nem merül fel bennem, hogy jó lenne valaki. Nem mondanám magam boldogtalannak, intézem az ügyeim és rengeteg az időm, pár dolgot leszámítva azt csinálok, amit akarok. Nem vagyok, már tini, de érett felnőtt se, mert akkor valószínűleg nem így gondolkoznék. :D

Viszont van bennem annyi korrektség, hogy nem hitegetem a másikat a szerelmemmel. Volt egy eset, amikor megismertem valakit neten, nem volt vele semmi baj, szinte tökéletes volt, csak sokat nyavalygott a külseje miatt, amivel egyébként semmi baj nem volt, de azt is nagyon jól tudom, hogy élőben nem ment volna. =(sokat veszekedtünk) Ezt egy kicsit megbántam, azóta soha többé internetes szerelem...

A lényeg a lényeg, hogy annyira úgy érzem, hogy még van időm. Így ezt olvasva ti mit gondoltok?



#ejjráérünkmégarra
2015. szept. 7. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tini vagyok (ha lehet ilyet mondani 16 évesen :D ) és nincs fiúm. Nem azt mondom hogy nem akarok de azt se hogy akarok. Szerintem ezzel nincs semmi baj. Amúgyis a szerelem akkor talál meg amikor a legkevésbbé számítasz rá. :D :)
2015. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én kicsi koromban úgy vélekedtem, hogy elég nagy koromban szeretnék majd barátot. Ilyen 20 körül. A sors mégis 16 éves koromban megjutalmazott az igaz szerelemmel. Nem is tudtam volna ellenállni neki, így nem is bántam.


Ha majd szerelmes leszel nem akarod elengedni, úgyhogy arra megéri várni.

2015. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is gimiben 16-17 évesen jobban akartam barátot, mint 21 évesen az egyetemen.

Nem fura, ilyenek a hormonok.

L

2015. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!