Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet egy ilyen kérdésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet egy ilyen kérdésre válaszolni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem neten egy sráccal, már egy jó ideje beszélgettünk sokszor hajnalokba nyúlóan, mire egyszer elém áll ezzel a kérdéssel: "ha élőben is találkoznánk, belém tudnál szeretni?"

Úgy meglepődtem ezen, hogy még a teámat is félrenyeltem. Most úgy őszintén erre mit lehet válaszolni?? Hát honnan tudjam pár hónapnyi beszélgetés után ezt? Kitérő választ adtam, de biztos, hogy még fölhozza ezt, amíg nem válaszolok. Mert lelkem mélyén azt mondanám, hogy nem tudom. De ez olyan béna válasz. Van egyáltalán erre jó válasz?


2015. dec. 31. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte, mond amit a szíved diktál. Amúgy ha barátként tekintesz rá akkor tisztázd mielőtt a kis lelke megsérülne mert épp rólad álmodozik. Ha beleéli magát akkor rosszabb lesz csak.
2015. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha szíved szerint azt mondanád, hogy nem tudod, akkor mondd azt!
2015. dec. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pár hónapnyi beszélgetés után simán bele lehet szeretni egy ember személyiségébe. Ha te nem érzed ezt akkor mondd neki, hogy csak barátként beszélgetsz vele.
2015. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De én akarok többet, mint barátságot, viszont hogy erre válaszolni tudjak, jobban meg kell ismernem, minimum személyesen.
2015. dec. 31. 12:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor azt kellett volna mondanod, ha jobban megismered akkor lehetséges.
2015. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

beléd hát.


miért ne tudnál? Főleg ha szimpatikus. Azt hogy fogsz-e az már más kérdés

2015. dec. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hulyeseg volt tole ezt kerdezni...meg nem is talalkoztatok. En tuti mondtam volna neki, hogy nem tudok erre valaszolni.


A netes ismerkedes nem a valosag. Az ember akaratlanul is felruhazza a masikat neki tetszo tulajdonsagokkal.

2015. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pár hónap beszélgetés az nem kevés,sőt az már rengeteg.Találkoznotok kellene.Legyen ez a válaszod,hogy találkozzunk és azután kérdezd meg ezt újra.:)
2015. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hát ő már akart volna találkozni, már rég óta, csak én félek, és mindig halogatom, de tudom, hogy ez nem jó, mert a végtelenségig nem fog várni. Ő egyébként azt írta, hogy azt hiszi, ha találkoznánk (végre), belém tudna szeretni.

2015. dec. 31. 13:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Te is tudod,hogy a félelmed szabotálja az esetleged szerelmeteket,a srácnak fogytán a türelme ezért tette fel neten ezt a "buta" kérdést.:)
2015. dec. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!