Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ilyen beégés után még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ilyen beégés után még lenne esélye a lánynak?

Figyelt kérdés

Neten megismerkedtem egy sráccal, és tegnapelőtt találkoztunk is élőben, és egyébként minden tök jól ment, és úgy éreztem, hogy kölcsönös is a szimpátia. Csakhogy, nem tudom már, hogy hogyan, de előjött a téma a szögekről, és a lényeg az, hogy én amellett voltam, hogy a szögeknek is vannak ilyen kis barázdái, szóval hogy ilyen menetes, vagy mi a franc az. És mondta, hogy nem, a szög az sima, a csavar az, amelyik olyan menetes. De váltig állítottam, hogy én márpedig láttam olyan szöget, ami olyan recés volt. És akkor azt mondta, hogy lehet, hogy az fa szög volt. És én hülye, erre meg gondolkodás nélkül rávágtam, hogy nem, vasból volt. És erre meg úgy kitört belőle a röhögés, hogy csak néztem, hogy most mit mondtam?? :O És mikor lenyugodott, akkor elmagyarázta, hogy a fa szöget nem azért hívják így, mert fából van... :D És akkor utána rögtön leesett, hogy milyen hülyeséget mondtam. Ő meg még jó párszor föl is emlegette ezt az este folyamán. De most mit gondolhat rólam, milyen hülye vagyok... :(

Szerintetek is nagyon gáz volt, vagy csak én gondolom így? Mert ő láthatóan jól szórakozott rajta, de nem tudom, hogy most azért, mert ilyen hülyének gondol vagy csak simán vicces volt? Azóta nem keresett, lehet, hogy ez miatt?


L/19


2016. jan. 1. 13:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Jól megnevettetted.Egy lánynál bocsánatos bűn ilyesmit nem tudni,viszont nagyon vicces helyzet volt és jól szórakoztatok együtt.Nyugodtan átléphetsz ezen,ha fel is hozza még akkor sem kell megsértődnöd,fogd fel úgy,hogy máris van egy közös sztoritok.:)
2016. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%

Jaj ez aranyos :) Kétlem, hogy ebből nagy hátrányod lenne, de azért tanulj belőle :)


Különben szeg, nem szög.


24/F

2016. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Fa szög? Miért, mibe szoktak még szöget ütni, ha nem fába? Minden szög fa szög ez alapján. Egyébként valami hülyével randiztál, mert [link]
2016. jan. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Lehet persze, legalább jó volt a hangulat. Ne érezd magad kellemetlenül.
2016. jan. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"Miért, mibe szoktak még szöget ütni, ha nem fába?"


Mondjuk falba ?!...

2016. jan. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
91%
Azért az fura első randi lehet, ahol a szögekről van szó.
2016. jan. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Esküszöm neked, hogy ez inkább aranyos. :) Én tuti nem rágnék be emiatt, és hülyének sem néznélek, de embere válogatja.
2016. jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Falba, műanyagba vagy egy kupac szarba is ütheted, de az attól még nem neveződik át.
2016. jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Fa szög? :D Ilyet se hallottam még. :D Általában fába használják a szöget, így nem kell külön kiemelni, hogy fa szög. :)


De szerintem ez nem volt beégés, legalább megnevettetted.

2016. jan. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Régen a sovány csajokra mondtuk, hogy deszkába is lehet szöget verni.😀

Semmi gond ezzel, inkább aranyos mit gáz. Nyugi.

2016. jan. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!