Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne végre barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne végre barátnőm? Nincs szinte semmi önbizalmam.19F

Figyelt kérdés

Nem is tudok lányokkal élőben beszélgetni, mindig feszélyezve érzem magam és nem tudom mit mondjak.

Nem tudom hogy kezdeményezzek ha olyan helyzetbe kerülnék valami véletlen folytán.

Felkerültem Budapestre egyetemre de egy lányt se ismertem meg.

Ha lánnyal kell beszélnem kb gondolkodni nem tudok, vagy ha a közelembe van egy lány akkor sem.

Pl múltkor a lépcsőházba alig tudtam bemenni mert ott állt az ajtótól 3-4 méterre 2 lány aztán nem jutott csak 5-6 próbálkozás után eszembe a kód.

Arcommal pedig egyáltalán nem vagyok megelégedve.

Mit tehetnék? Hogy szerezhetnék önbizalmat?



2016. jan. 1. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlattal. El kéne járnod bulizni, elengedned magad..csak olyan lazán. :)
2016. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sose tudtam elengedni magam, ha iszok akkor se :/

Táncolni meg nem tudok, ahhoz se tudom elengedni magam, elképzelni se merem mennyire hülyén nézhetek ki ha táncolok :D

2016. jan. 1. 17:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Youtobon keress ra 'how to build self confidence'
2016. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És ha iszol? :)
2016. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Rákeresek!


Ha iszok akkor se tudok lányokkal beszélgetni, ugyan az a helyzet áll fenn úgy is.

Táncolni se merek alkohol hatására sem.

2016. jan. 1. 17:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor keveset iszol. :D
2016. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne javasoljatok mar alkoholt megoldaskent. Nem mindenkinek a majelegetlenseg az eletcelja.
2016. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig ne törődj a zavaroddal, menj oda ahhoz, aki tetszik neked. Ha vörösödsz, ha dadogsz, ha bénának érzed a helyzetet akkor is. A lány szemében ez lehet kedves is. Nem baj, ha nem tetszik az arcod, számtalan olyan férfit ismerek, akinek nem túl kellemes a külseje, mégis párkapcsolatban él. (És nem Szörnyellával.)

Ha visszautasítanak, az se lombozzon le. A jóképű férfiakkal se áll mindenki szóba. Legyen bátorságod!

40/n

2016. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy nagyon ronda, nagyon kocka vagy nagyon zárkózott, akkor előbb-utóbb megismersz majd valakit. Viszont ne várd a sültgalambot, az olyan srácoknál kevés idegesítőbb van...

18/L

2016. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!