Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar fogorvoshoz menni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar fogorvoshoz menni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Amióta nekem teljesen rendben vannak a fogaim, érzékeny lettem erre.

Korábban is észrevettem, hogy van egy kis szájszaga( de reggel mindenkinek van egy kicsit) a barátomnak, de 1hónapja nagyon erős lett, fél méterről is érezni, ha beszél/ásít! Ekkor kérdeztem, hogy mikor megy fogorvoshoz? Megkérdezte hogy miért? Mondtam, hogy szájszaga van. Azóta se volt és nem kért időpontot, se semmi. 1,5 hete néha már hányingerem van és kerülöm a csókot, stb. mert fogmosás után is ilyen neki.


2016. jan. 1. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%

Nem kell ahhoz fogorvos menni, hogy jobb szájszaga legyen!


Az leszel, amit megeszel. Nézd meg, hogy miket esztek össze-vissza, és a sz..r dolgokat mellőzzétek. Ennyi.

2016. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Az étkezéstől függetlenül még lehet fogászati gondja, meg akár más is.


Kérdező, nincs véletlenül fogorvosfóbiája? Vagy talán tudja is, hogy el kéne menni, csak anyagilag nem áll úgy?

2016. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%

#1 Ez tévedés. Van olyan fogászati probléma, ami ilyen gondokat okoz. Ráadásul, ha közvetlenül fogmosás után is olyan neki, akkor nem lehet az ételtől.


Amúgy meg nyomatékosítani kéne a párodnál kedves kérdező, hogy ez így nagyon gáz, lehetne egy kicsit igényesebb. Vagy kérdezd meg, hogy neki úgy is jó, ha majd szétrohadnak a fogai, te meg undorodsz tőle?

2016. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem élünk együtt még, így ezt nem tudom befolyásolni.


A helyi sztk-s dokihoz nem akar menni, mert elég rossz híre van. Pénzügyileg nem lenne gond, az én dokim pl jó áron dolgozik.

Hát náluk a családban nem szeretik az orvosokat, nem is járnak.

2016. jan. 1. 21:27
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#3


Mivel a kérdező semmi konkrétumot nem írt ezzel kapcsolatban, hogy mi a probléma, csak, hogy szájszaga van, ezért én csak ezt tudtam írni.

2016. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Én sem szeretem az orvosokat, egy szem gyógyszert sem szedtem már vagy 3 éve, de, ha valami olyan problémám lenne, amit csak orvos tud megoldani, akkor evidens, hogy elmennék.
2016. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Van, amit egy kisebb vagyon rendbehozatni, SZTK alapon sem csinálnak mindent ingyen. Apámnak a teljes fogsorát kellett és még SZTK-n is sokat fizetett érte.

Nekem gyerekkoromban elszúrták a fogszabályzásomat, azóta én parázok, ha fogászatra kell mennem, és SZTK-ba nem is megyek, magánhoz sem akárhova (nem csak a pénz miatt, ott is vannak pocsék természetű és pocsékul dolgozó dokik), nem számolom össze, hány fogorvost jártam már meg, a jobbak meg kimentek külföldre...

2016. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Csak belelátsz valamennyire a szájába,vannak láthatóan rossz fogai?Milyen gyakran mos fogat?


A szájszag nem szokott egyik napról a másikra kialakulni,a fogak romlása egy lassú folyamat.

2016. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nem fogászati problémája van, hanem a gyomrával van valami, esetleg sok a sava, vagy nem zár rendesen a gyomorszáj. Lehet fogdokin kívül 1 gasztro doki se ártana. :)
2016. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ha nem vagyok ott nem mos fogat egész nap, ha ott vagyok akkor este... :\ mindig hívom, amikor én megyek.

Hátul van egy foga, amiből letört egy darab, ez tuti, ezt mondta, fogkő is tuti van.

Azt mondta fél és utoljára a kötelező iskolai fogászaton volt 14 évesen.

Nem mondom, hogy olcsó, de pl én is megjártam, ha korábban megyek, akkor elég egy tömés, így gyökérkezelés lett belőle, mert hipergyorsan el is halt a fogam, ahogy letört... :\

2016. jan. 3. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!