Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar fogorvoshoz menni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar fogorvoshoz menni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Amióta nekem teljesen rendben vannak a fogaim, érzékeny lettem erre.

Korábban is észrevettem, hogy van egy kis szájszaga( de reggel mindenkinek van egy kicsit) a barátomnak, de 1hónapja nagyon erős lett, fél méterről is érezni, ha beszél/ásít! Ekkor kérdeztem, hogy mikor megy fogorvoshoz? Megkérdezte hogy miért? Mondtam, hogy szájszaga van. Azóta se volt és nem kért időpontot, se semmi. 1,5 hete néha már hányingerem van és kerülöm a csókot, stb. mert fogmosás után is ilyen neki.


2016. jan. 1. 21:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyitől nem lenne szájszaga.Viszont napi nulla vagy egy fogmosás az nem csak kevés,de igénytelenség is,ilyet a gyerekek szoktak csinálni.Én ha nem mosok fogat akkor nem bírom elviselni magam.
2016. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is megjártam a fogorvosokkal és parázok is, ha el kell menni, sőt, kialakult egy erős garatreflex a korábbi fogászati kezelések miatt, ami több dolgot is megnehezít, pl. egy időben nem tudtam rágózni, olyan is volt, hogy öklendeztem fogmosás közben, és szenvedés volt, de azért megküzdöttem, szóval amit a párod csinál, az már igénytelenség.

Egyébként a példád nem biztos, hogy minden orvosnál megállná a helyét. Középiskolás voltam, amikor volt egy fogam, ami fájdogált. Voltunk iskolafogászaton, SZTK, ott mondtam, hogy nézzék meg, elküldtek röntgenre, nem láttak semmit, telt az idő, nem fájt állandóan, így nem foglalkoztam vele én sem, a következő alkalommal ismét eljátszották ezt, nem láttak semmit, nem nyúltak hozzá. Akkor viszont már felerősödött a fájdalom és nem hagyott békén, anyukám akkor járt egy magánfogászaton, nem olcsó, de úgy döntött a család, hogy nézessük már meg azzal az orvossal is, érdekes módon, ő már látta a problémát, amit az ingyenes fogászaton nem láttak, és jó pénzért gyökérkezelte, amit ingyen is megcsinálhattak volna...

2016. jan. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

A példát azért hoztam, mert a saját körzetijéhez nem akar menni, tehát más dokiért fizetnie kell, főleg, hogy nincs is másik fogorvos a faluban. Ráadásul mi más város vagyunk, de az én dokimnak van magán része is, időben ő csak oda tudna menni, de nekem pl SZTK-ra megcsinálta a dolgokat, mert ott derült ki hogy az ő körzetébe tartozom, pedig a magándidőre jelentkeztem be, megnézte a címemet az asszisztens és közölte, hogy ő a körzetim amúgy és így nem kell fizetnem. Az ára ahhoz képest pedig jók, igaz nem egy bőbeszédű vagy bájolgó doki, megmondja mi van.


Egyébként én is ilyen miatt vagyok erős garatreflexes, én még most se tudok mindig rágózni! Durva.

2016. jan. 4. 11:42
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor neked szerencséd van ezzel a dokival. Azért a fogmosást említsd meg a párodnak, legalább arra legyen igénye. Minden más egy fóbiástól nagyobb erőbedobást igényel. Néhány jó dokinál én is jártam, de elmentek, én meg nem tudok utánuk menni.
2016. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Azt sajnálom, mert amikor megtalálja az ember, az nagy megkönnyebbülés, főleg nekünk akinek fóbiája van (istenem, hányszor fordultam ki a váróból a hangok miatt vagy mentem hányni a mosdóba és utána haza, nyugtatóval járok amúgy most is...)
2016. jan. 4. 19:29
 16/16 anonim ***** válasza:

Lehet a fogkőtől is, sajnos én is jártam így.

A fogorvosfóvia szívás, nekem is van, én nyugtatót meg 2 szurit kérek, idekinn az orvosom pedig nevetőgázt ad. Volt egy nagyon rossz gyerekfogorvosom, miatta rohadt sokat szenvedtem és sokáig elhanyagoltam a dentálhigiéniát. Sikerült is pár fogamat szétcsesznem, most pótoltattam a télen. Még van 2 javítani való, az egyiket rosszul tömték szerintem be. Már most ideges vagyok ha arra gondolok hogy azzal a bzui fúróval a számban matat és fájjjjjjjjjj :(

Egyszer gyerekkoromban el is szöktem a francba :D LEtt is balhé.

2022. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!