Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vettem ezt észre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem ezt észre?

Figyelt kérdés
Észrevételeim szerint az idősebb férfiak már nem nézik annyira a kinézetet,mint a fiatal 20on éves srácok...ezt csak én látom így vagy másnak is feltűnt?:D
2016. jan. 2. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
A srácoknál sem mindenki ezt nézi. De ennek is vannak árnyalatai. 25 éves vagyok, nem vonzódom a tipikus cicababákhoz, inkább a belső fog meg - de akkor az legyen tényleg olyan. DE ettől még nem jönnék bárkivel össze. Arcra azért kell, hogy tetsszen és az ápoltság is számít. De pl az alkat nekem már nem elsődleges tényező!
2016. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Ez inkább személyiségtől függ. Egy 40 éves férfinak is lehetnek magas igényei.
2016. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Van benne valami. Eszrevetelem szerint a fiatalabb pasik inkabb a vekony lanyokat szemlelik. En telt vagyok es igy engem pedig az idosebb 50 feletti korosztaly bamul meg. De ez persze pasifuggo.

De sztem az idosebbnek mar komolyabb a gondolkodasa es mas az igenyem Mar o sem tokeletes alaku es ezert nem modell lanyokat keress. Mellesleg rajott hogy attol hogy tokeletes egy lany alakra,kinezettre meg nem biztos hogy :jo vele egyutt elni es tud egy jo porkoltet fozni.;)

2016. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az idosebb ferfiak is neznek csak mar nem olyan jo a latasuk :D
2016. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Személyiség és környezetfüggő (hogy miben nőtt fel, mit látott, stb), hogy hogy alakul az értékrend. Általánosságban viszont igaz, hogy az ember az évek múlásával más ideált fogalmaz meg magában. Állít egy fontossági sorrendet, amiben valószínűleg nem lesz annyira domináns a külső. Úgy fogalmaznék, hogy az addigi nagybetűs ideál helyett húz valahol egy határt, ahonnan "el tudná fogadni" a másikat párjának és onnantól áttér a fontosabb értékekre.
2016. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Különbséget tesznek ott ők is ugyan úgy a vékonyabb csinosabb és ducibb lányok között. 50 felé közeledve vagy távolodva viszont egy 20-as ducibb is megmozgatja a fantáziájukat. Régi szép idők. Sima bőr, puncin nem jött ki három gyerek. Friss, üde még, ha van is rajta némi felesleg. A 20-on éves srácok többsége, meg persze, hogy még a csinosabbat keresi. Van persze aki nem.
2016. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk attol ,hogy valakin van egy kis felesleg meg lehet csinos nem?
2016. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3.vagyok. Nem tudom ki pontozott le. De egeszsegere;)Akkora butasagot azert nem irtam!Ha valaki szerint igen ,akkor is igy gondolom. ;)


4es: mivel rosszul latnak ,s en nagyobb vagyok mar csak engem latnak meg a vekonyak helyett ugye?;)) Ezen jot nevettem.;)

2016. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!