Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Lennetek ujra az exdtekkel?

Figyelt kérdés
Volt egy lány akivel kicsivel több mint 2 évig voltunk együtt. Szakítottunk. Lett egy masik kapcsolatom ami most 4 évig tartott, de véget ért. Sokat beszélgetek az első lánnyal és hat fel is hívtam már párszor, de csak hétköznapi dolgokról beszéltünk. Mostmar viszont megbeszéltük hogy amikor felhívjuk egymást, akkor jó a másik hangját hallani. Szerintetek folytassam ez vagy inkabb hagyjam mert nem lehet jó?

2016. jan. 3. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak Te erzed,hogy van e meg Nalad erzelem. Es azt sem utolso szempont miert lett vege anno..
2016. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Anno azért lett vége, mert elkapkodtuk a dolgokat. Kavarog minden belül, de azt mondja, hogy benne is!

Mondta, hogy hosszú ideje én vagyok az egyetlen aki mosolyt csal az arcára és ez nekem is jól esik. :)

2016. jan. 3. 09:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól érezted magad vele? Abból amit mondtál gondolom nem haragban váltatok el, ami jó.

Egy exet nem lehet csak úgy kitörölni az életünkből, főleg ha évekig együtt voltatok. Szerintem még érez irántad valamit. Beszéljetek meg egy találkozót, érezzétek jól magatokat, és ha mindketten akarjátok újrakezdhetitek. Így már azt is tudjátok mit rontottatok el anno, és ezt ki tudjátok küszöbölni. Sok sikert! :)

2016. jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen azt mar megbeszéltük hogy mit rontottunk el. Egy találkozót is megbeszéltünk már. :) mind a kettonknek jól esik a másik érdeklődése, közeledése. Remelem jol fog elsulni! :) Koszonom a válaszokat és a bátorítást! :)
2016. jan. 3. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!