Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti melyik fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti melyik fiúval lennétek a legszívesebben?

Figyelt kérdés

Több szempontot is megadok:


Első: Kedves, és intelligens, de külsőre nem annyira kapható. Keresete átlagos. Öltözködése átlagos, általában mindegy, mit vesz fel.


Második: Odáig van a sportért, eléggé jóvágású. A ruházatát tekintve sportos.


Harmadik: Külseje kapható, belül kedves, őszinte és intelligens. Nem olyan nagy a keresete, sportért nem annyira van odáig, inkább a művelődésért. Divatot nem követi, de igényes.


Negyedik: Jóképű, nagymenő, és népszerű. A legújabb trendet követi. Dúsgazdag, mindene megvan, és keresete félmillió forint.


U. I. Ne az érdekeljen titeket, melyik lehetek én.Csak a kérdésre válaszoljatok.


2015. dec. 2. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
( hát az én párom ezeknek mind a keveréke :D ), De nekem amúgy a 3. szimpatikus...
2015. dec. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hármas
2015. dec. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a harmadik a legszimpatikusabb, ha én is nagy sportrajongó lennék akkor a kettest is választanám.
2015. dec. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ha muszáj választani, akkor a 3.

de igazából ennyi alapján mindegyikük lehet olyan akit én keresek, kevés az infó (pl 2., 4-ről belső tulajdonságot nem is írtál)

2015. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2,3
2015. dec. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
(Hát igen, ezért nem könnyű az ember dolga, ha leginkább az egyesre hasonlít.)
2015. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
tudok viccelődni, de ha kell komoly vagyok, akit szeretek azt nagyon, sportos vagyok de nem sportolok, az arcom valamilyen, kevés ruhám van, de az jó minőségű, a fizetésem nagyon változó, mivel otthon dolgozok. hozzám jössz feleségül? lehet hogy nem vagyok ilyen, olyan vagyok amilyennek te látsz.
2015. dec. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok, akkor itt most kicsit bővebben kifejtem a véleményem ( rólam röviden : 26 éves, 6 éve kapcsolatban ). Az első : a belsőt tulajdonságokkal jó, a keresetével sincs semmi baj. De! A legtöbb nő törekszik arra, hogy csinos legyen. És szerintem ezt elvárja a párjától is, hogy adjon magára. ( nem kell márkásnak lenni, de igenis ne csak felkapjon valamit...max akkor válasszon olyan lányt, aki hasonló karakter ). Szóval az utolsó ponton lehet változtatni. :)

2. Nekem nem ideáljaim a sportosan öltözködő srácok. Természetesen ha megfogna a belső tulajdonságaival, akkor ok, de tudatomon kívül szelektálom mert a csinos kategóriába tartozom ( anyukám vett nekem egy sport cipőt karácsonyra 6 éve, még mindig mintha új lenne...)

3. Szerintem azért választotta ezt a legtöbb nő,mert igazából benne van nagyjából minden. Értelmes, kedves és azért ad magára.

4. Csak megsúgom neked aki fél millió forintot keres az jól él, de nem dúsgazdag. ( Bátyám keresete.) Szép autója van ( de céges ), szép lakása, tud félre rakni,de nem szórja a pénzt, és nem mindig a legmárkásabb ruhákat veszi. Emellett átlagos srác, nagyon jó szíve van, és jó stílusa.


Minden típusban van valami ami jó. De összességében azt gondolom legyen egyéniséged, ne legyél egy tirpák bunkó. Légy nyitott, figyelj másokra, lehessen veled nevetni, azért adj magadra, legyenek ambícióid az életben. És emellett érezze a párod, hogy a barátja is vagy, és figyelsz rá. 6 év után ( amit szeretetben és hűségben töltöttünk el ), ezt tudom mondani. :)

2015. dec. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2, mert szeretem a sportos férfiakat, de ha csak ennyi, az kevés. Szeretek olvasni is, tehát legyen intelligens is (és még sorolhatnám). Az öltözködés annyira sokad rangú kérdés.
2015. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
sportos pasi
2015. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!