Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig én kellek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig én kellek neki?

Figyelt kérdés
Szakítottunk pár hete a barátommal, de azóta még mindig beszélgetünk, bár nem találkoztunk. Tudja, hogy én újra szeretném kezdeni, és ő sem mondta ki ténylegesen, hogy nem, vége. Tudott róla, hogy most szilveszterkor elmegyek bulizni, viszont ismer, hogy nem smárolok idegenekkel. Éjfélkor rögtön eszébe jutottam, viszont én csak később írtam neki vissza, majd reggel felhívott, a buliról is kérdezett, hogy mikor értem haza, ilyesmik.. Azóta megint cukin viselkedik velem, és nem tudom hova tenni. Nem hinném, hogy szórakozna, mert ahhoz túl elfoglalt, hogy "hülyeségekkel" töltse az idejét.
2016. jan. 3. 11:49
 1/1 anonim válasza:
Ebből, amit leírtál elképzelhető, hogy még kötődik hozzád. Nem tudom milyen volt a kapcsolatotok, viharos, vagy jó viszony volt, illetve, hogy meddig tartott, mennyire váltatok egymás életének a részévé. Mindenesetre, elég valószínűnek tűnik, hogy még fontos vagy neki. Ha te is hasonlóan érzel, akkor vedd bátran a közeledését.
2016. jan. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!