Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy a volt párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy a volt párod vissza akart szerezni, mert teljesen megváltoztál?

Figyelt kérdés

A történet a következő: 2 év után fél éve elhagyott, nem szerelmes. Barátok maradtunk, túl tettem magam rajta. Lefogytam, szép testem lett (eü. okokból kellett, de azért jól is akartam kinézni). Így aztán önbizalmam is lett, meg egy csomó barátom, jó bulik, stb. Határozottabb, vidámabb lettem, már nőnek érzem magam. Ő pedig próbálkozik, kezd megint érezni valamit... Ti mit csináltatok ilyen esetben, ha előfordult?


25/N


2016. jan. 3. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Probald meg ujra, elvegre mar oreg vagy es lassan szulnod kene. Nem vesztegetheted az idodet
2016. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Les.zarnám!

Aztán majd ha terhesség alatt/után nem így nézel ki,akkor megint elhagy??

Felejtős! Keress mást!

2016. jan. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad van. De itt főként nem a külsőről van szó, csak fontosnak tartottam azt is megemlíteni a változás részeként. Engem olyannak ismert meg, amit leírtam, de sajnos elveszett az önbizalmam és minden... Pedig akkor szerelmes volt...
2016. jan. 3. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Én exekkel nem kezdeném újra soha. Egyrészt ami elsőre bukó az másodszorra is az lesz (ugyanaz a hiba kétszer) illetve amúgy sem... Az exekkel töltött idő a múlt. Egy fejezete az életnek ami akkor és ott kellett. De nem szabad nosztalgiából visszamenni.
2016. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
velem hasonló történt, csak pasi vagyok. A lány akkor még éretlen volt, nem kellettem neki. 2 év utàn úgy érzem, nyomul. Én adnék neki esélyt, de most neked nincs jelölted? Azóta nem volt pasid?
2016. jan. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!