Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én vagyok rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok rosszul bekötve, ha élvezem az egyedüllétet?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. Több, mint egy éve egyedül, nincs párom semmilyen formában.

Minden ismerősöm (főleg a lányok) arról próbál meggyőzni, hogy ez így nincs rendben, és biztos még saját magamnak is hazudok, a lelkem mélyén pedig társ után sóvárgom.

Azonban ez nincs így, számomra tényleg nem szenvedés a szingliség, sőt még élvezem is.

Nem bánt senki, nem csapnak be, nem fáj senki miatt sem a fejem. Szeretetet, törődést, megértő füleket kapok sok-sok embertől. Az életemet kitöli a sport, munka, a tanulás, a kirándulások, a könyvek és a barátok.

Persze nem akarok szingliként megöregedni. Nagy álmom egy saját család, de amíg nem találok egy olyan társat, akivel élvezetesebb az élet, mint egyedül, addig nem fog változni a helyzetem.

Nem is értem azokat az embereket, akik kínkeservesen sóvárognak egy párkapcsolat után, és eret tudnának vágni, ha egyedül maradnak.


Ti mit gondoltok erről?



2016. jan. 3. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Előző két kapcsolatom végefelé már vártam, hogy de jó lesz megint egyedül... Aztán mindig jött valaki aki miatt nem lehettem egyedül :D
2016. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy neked jó legyen.

Hiába mondja mindenki más, hogy nem normális, ha te így érzed jól magad.

2016. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy voltam, mint az első válaszoló, általában nem sokáig élveztem az egyedülállók életét, de amíg volt, jó volt. Sok előnye van és sokszor pont erre van szüksége az embernek.

Van, aki kifejezetten szeret egyedül lenni, van, aki nem és van, aki nem tud. Nem vagyunk egyformák.

2016. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kisboltos ***** válasza:
2 évig én is úgy voltam, mint most te. De azt hiszem, már kezdek belefáradni az egyedüllétbe. Szóval semmi sem tart örökké. Kell a váltás, mert egyszerűen így a természetes.
2016. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokan voltunk úgy, mint Te. Ez így van rendjén. Stabil, kompakt, harmónikus személyiség vagy.


Azt hiszem beteges dolog, ha valaki annyira önállótlan, lelkileg sérült, hogy mindenáron azonnal társ kell neki. Meg kell várni azt aki nem megnehezíti, tönkreteszi, megterheli az életedet, hanem felemeli, még jobbá teszi, tartós boldogsághoz vezet. Ha nem jön akkor minek kellene valami rosszat, terhet a nyakadba venni, ha meg jön tudni fogod.

2016. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!