Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy tényleg túltettem magam az exemen?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szakítottunk, nagyon rosszul viseltem, nemrég viszont lefeküdtem mással, és azóta egyáltalán nem gondolok "úgy" az exemre... Gondolok rá, és beszélek is vele, társaságban szoktunk pl együtt játszani, stb, de most úgy vagyok vele, hogy semmit nem érzek iránta.

Viszont nem akarok addig semmi folytatást a másik sráccal, amíg nem tudom, hogy túltettem magam az exemen, vagy ez most csak ilyen időszakos dolog, és később még vissza fognak térni az érzéseim iránta..

Ti mit gondoltok? Nektek mikor van az a pont, mikor azt mondjátok, hogy "oké, végleg túl vagyok rajta"?


2016. jan. 3. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem gondolok rá, nem agyalok rajta, véletlenül sem hasonlítom őt máshoz és teljesen nyitott vagyok mások közeledésére. Ja, és ha visszagondolva az elválásunkra nem érzek komolyabb fájdalmat, dühöt, haragot.

De ez fokozatosan jön el, legalábbis nálam így volt.

2016. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem érdekel, hogy mit csinál, kivel van, mikor látod legközelebb.
2016. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
miért szakítottatok? mennyivel jobb az újabb? :D
2016. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!