Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy mi az igazság?

Figyelt kérdés

Az itteni kérdéseket olvasgatva sokszor megdöbbenek, hogy az emberek mennyire irreálisan látják a kapcsolataikat, beleragadnak olyan kapcsolatba, ami teljesen értelmetlen, meddő, romboló...

Visszagondolva velem is többször fordult már elő, néha csak rövid ideig kapaszkodtam az önsorsrontó kapcsolatokba, de olyan is előfordult, hogy hosszú időre beleragadtam.

Most van egy pár hónapja tartó kapcsolatom, amit szinte tökéletesnek érzek. Vannak apróbb nehézségek, de úgy érzem, ezeket meg tudjuk beszélni, át tudjuk hidalni. Mégis bennem van a félelem, hogy mi van, ha idealizálom a párom, ha valójában ez is egy olyan romboló kapcsolat, amiből menekülnöm kéne, ha reálisan látnám a helyzetem? Mi van, ha pár hónap, vagy pár év múlva egyszer csak jön a keserű ébredés, hogy megint rosszul választottam? Miből lehet egyáltalán tudni, hogy a kapcsolat, amiben vagyok, az tényleg jó, és nem csak homokba dugom a fejem, nem veszek tudomást a nehézségekről?


2015. okt. 30. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Boldogság.

Ha sok negatív ér, érdemes realizálni. Amúgy is, de ha egyébként nem szoktál.

Ha nem megy egyedül, keress meg.

2015. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehonnan. De most őszintén, kit érdekel az igazság?! A lényeg az, hogy éppen hogy érzed magad, ha jól, akkor jó neked az a kapcsolat, ha rosszul, akkor nem jó, ilyen egyszerű. Lehet hogy 2 év vagy akár 2 hét múlva már teljesen megromlik, de azt talán jobb is, hogy előre nem tudod. Ha mindenki tudná előre a kapcsolat jövőjét, akkor lehet hogy egyáltalán nem is lennének kapcsolatok.
2015. okt. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
# 2: Köszönöm, ez most nagyon jól jött.
2015. okt. 30. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!