Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, hogy egy párkapcsolat elején, nem anyagi haszonszerzés céljából közeledik felém egy nő? Többi Lent.

Figyelt kérdés
Nem mintha lenne "vagyonom" nem tudom,hogy csak kihasználni szeretnének vagy sem,szállásadó sem akarok lenni,stb,
2015. dec. 3. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az a lányokkal való beszélgetés után derül ki.
2015. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Talán a belső tulajdonságait kéne előtérbe helyezni az adott nőnek akit kinézel. Ne az legyen a legfontosabb, hogy "apám, de jó csaj"
2015. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az igazi haszonlesők azok Svájcban prostituáltak. Jó, igaz, hogy sok köztük a roma, de ott már általánosítanak is, szóval egy román, bolgár prostira is rámondják, hogy magyar. Mert annyira ez lett az általános Zürich-ben, hogy az utcai prostik magyarok.
2015. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nőként válaszolok: ( jó tanácsok ): túl sokat kérdez az anyagi helyzetedről, drága helyekre szeretné a randikat szervezni. Ez tipikus, szerintem. Egyszerűen szervezz olyan programokat, ami nem kerül pénzbe, vagy nem túl drága, például filmezzetek együtt, sétáljatok egyet, főzzetek együtt. :) De azért puhatolózz mivel foglalkozik. Sajnos vannak nagyon rafinált nők, de érezni fogod, hogy mit akar. Ne halmozd el hamar értékes ajándékokkal.
2015. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4/ köszönöm,ez hasznos volt!
2015. dec. 3. 16:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Ahogy a 4es írja!
2015. dec. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%

#4: "... ami nem kerül pénzbe, vagy nem túl drága, például filmezzetek együtt, sétáljatok egyet, főzzetek együtt..."


Ühü! Aztán meg megy a pletyi a barátnőkkel, hogy a hapsitok egy sótlan, unalmas, szürke csávó, aki nem visz el titeket sehová, max. megnéztek egy filmet, aztán kifújt a közös programjaitok. True story! Viszont ha van bennetek legalább gerinc, s mégsem pletykáltok szét a fél városnak a hapsitokról mindent, akkor is minimum bele fogtok unni ebbe a kreativitástól hiányos életvitelbe, semmittevésbe. Nem is tudom, egyes nők hogyan képzelik el a párkapcsolatot, mint valami világmegváltó, 180 fokban az életüket megváltoztató csodát! Merthogy ez kell nektek!

2015. dec. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ebbe is van igazság!
2015. dec. 3. 16:23
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #7-es ! #4-es vagyok. Először is magamból indulok ki. :) 18 éves korom óta arra törekszem, hogy ne a szüleimen éljek, és ne az aktuális páromon. Meg is lett az eredménye, mert van egzisztenciám, így nem szorulok rá, hogy valaki kitartson. Amikor a férjem megismertem 6 éve, az első randinkon elmentünk fagyizni. Majd vacsoráztunk, és így ahogy én mondom, együtt főztünk. Az, hogy ma már meglepjük egymást egy drágább ajándékkal, szerintem nem egy olyan nagy dolog házasságban..Vannak olcsó nők, tudom. De aki arra a panaszkodik a barátnőinek, hogy a srác akivel randizott nem rögtön Michelin csillagos étterembe vitte az annyit is ér. De szerintem ez elég hamar kibukik... Ugyhogy kiállok igenis a normális, és nem anyagias nők mellett. Mert létezik. :)
2015. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én nem gondolnám h unalmas a pasi ha azt mondja h menjünk fel hozzá főzni és filmezni :-)

vagy egy kirándulás/séta pl a Jánoshegyre

vagy megiszunk egy forró teát a karácsonyi vásárba


am meg beszélgessetek sokat kérdezz rá mik a tervei a jövőre

szerinte mi az ideális élet

szereti e a munkáját

mit gondol róla fog e előrébbre jutni

nézd meg egy egy randi alatt költ e és mennyit mire

2015. dec. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!