Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érint téged ha a párodra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érint téged ha a párodra rágerjed egy ellenkező nemű?

Figyelt kérdés
Légyszi nemet is írjatok.
2016. jan. 4. 06:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátomra a munkahelyén rágerjedt valami csúnya lányka. De ha szép lenne sem aggódnék, mert tudom, hogy a barátom imád és nem érdeklik más lányok :P
2016. jan. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tölem, vagy a páromtol különbözik a neme? :D
2016. jan. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 mindkettőtöktől! :)
2016. jan. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én bízok a barátomban viszont annyi kígyó, undorító nõt láttam már,hogy szinte alig van lány akiben megbízok. Szóval ha bepróbálkozna nála Egy csaj a barátom elmondaná, én meg megkérném,hogy kerülje. De, ha akis ribizlinek lenne annyi bátorsága,hogy elõttem is parádézzon megmutatnám neki a fogam fehérjét. Alappón nem vagyok Egy csajos lány mindig fiu barátaim voltak, Egy szó mint száz istenesen meggyepálnám azt a pic$@t!

18,5/L

2016. jan. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy ha nagyon pattogna a kis ribi, akkor én is megmutatnám neki, hol a helye. Bízom én is teljesen a barátomban, de egy lánnyal szerintem nem lenne olyan durva ilyen helyzetben sem, szimplán nem foglalkozna a csajjal.

(#1)

2016. jan. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én megmondtam a barátomnak, hogyha kellek neki, akkor elintézi, hogy a lány ezt abbahagyja. Történt már ilyen, a barátom le is koptatta.

Tudom, hogy nem a legjobb megoldás, de sajnos nagyon kevés az önbizalmam és így sokszor félek attól, hogy otthagy a barátom egy szebb lány miatt annak ellenére, hogy sosem adott okot a félelemre.

L

2016. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sehogy se. Tökéletesen megbízom benne, mert a szeretet alapja a bizalom. Tudom, hogy úgyse csal meg. Ha meg mégis, akkor nem is szeretett, tehát felesleges is volt együtt lennünk.
2016. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En is jol megvernem a raakaszkodokat. Izgalom kellett nekik, nem?

A paromban bizok, de szeretem nezni, ah mas szenved.

N

2016. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!