Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ehhez? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ehhez? L

Figyelt kérdés

Lány létemre olykor többre tartom a fiúbarátokat, mint a lánybarátokat. Vannak dolgok, amikről jobban merek, könnyebben tudok beszélni velük. 4 fiúbarátom van. Ők kezdeményezték a barátságot. Az egyik srác, akit pár éve ismerek, megismerkedésünk elejétől nagyon barátságos, közvetlen volt, egy bizalmi kapcsolatot sikerült kiépíteni köztünk. Mióta ismerem, van kapcsolata. Az utóbbi időben nem nagyon beszéltünk, de ha gondunk-bajunk volt, megbeszéltük, számíthatunk egymásra. A barátnője nem szívlel, pedig nem ismer, én sem őt. Elég féltékeny típus. Mióta kiderült, hogy barátok vagyunk a sráccal, a srácon látszott, illetve tett is célzásokat arra, hogy a párja kiverte a balhét. Na most, ezt a barátságot nem én kezdeményeztem, de belementem, mert rendes, megbízható srácnak tűnt. Aztán észrevettem, hogy vannak sunyis dolgai. Szégyelli, hogy pórázon tartják, de mondjuk az elmondásai szerint ő is úgy bánik a lánnyal, mint egy ölebbel, aki idomításra szorul. Szóval zsák a foltját, de ez az ő dolguk.


A lényeg. Mikor melyikünk ír elsőnek az ünnepekre. Most én írtam. Nem válaszolt, pedig november végén még beszéltünk személyesen is. Aztán észrevettem, hogy törölt... Se szó, se beszéd. Nem értem, hogy miért? A barátnőjének nincs fb-ja, nem is tud belépni az övébe. Gondolom benne van a keze a dologban. És most nem a fb ismerősségről van szó, mert az nem érdekel. Itt az a gond, hogy minden ok nélkül így viselkedik, nem mondja a szemembe, hogy mi a probléma. Mondja ki: "A csajom nem engedi, hogy veled beszéljek. Sajnálom, de nem tudok mit csinálni. Fő a békesség".


Kérdőre vonni nem fogom, azt csinál amit akar, bár ha én neki nem köszöntem valamikor, bevágta a durcit, jött nekem a lelkifröccsel. De úgy látszik változnak az idők.


Elfogadom ezt, mától nem foglalkozom vele, de csak szerintem nem túl gerinces viselkedés?


2016. jan. 4. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen ez nem valami gerinces viselkedés volt.
2016. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!