Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha érdekel titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha érdekel titeket egy srác, ráirtok msnen, vagy megvárjátok, amig ö kezdeményez? Ha nem irsz rá sose, az azt jelenti nem érdekel egyáltalán?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 18:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem msnen fejezem ki azt, ha tetszik valaki. Annak kb. semmi értelme, ezt komolyan mondom. Azzal szeretek msnezni, akinek már élőben a tudtára adtam, de önmagában az msn nem jó erre, így sosem használom.
2010. márc. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Megvárom míg a fiú kezdeményez,ez nem azért van mert nem érdekel,csak jó érzés amikor nem neked kell kezdeményezni.
2010. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem nekem kell.

előző vagyok

2010. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Na akkor átmek kicsit konkrétabba :)

Nem az van h msnen, v neten ismertem meg, csak máshol nemigen tudunk találkozni, de még nincs semmi köztünk..

Ö sose ir rám, ha én ráirok, akkor viszont ugy érzem h tényleg "nem zavarom", nem csak tömondatokat ir, kifejt midnent meg minden, viszont ö sose kérdez, nemnagyon vet fel témát, nem ir rám.

2010. márc. 25. 18:29
 5/16 A kérdező kommentje:
ja és kor lécci ^^
2010. márc. 25. 18:29
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát ebben az esetben én sem kezdeményeznék, megvárnám, ameddig a férfi tag rám ír :) Hidd el azonban, hogy így nem lesz semmi. Hatalmas lesz a szátok msnen, utána élőben meg hetekig csak szótlanul kerülgetitek egymást. Hívd el valahová bátran! Fagyi, kávé, üdítő. Hétvégén csak ráértek :):) 21/N
2010. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én is megvárnám,hogy a pasi írjon rám,de nem várnám el mindig.
2010. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én akár melyik közösségi oldalon, és társkereső oldalon írtam lányoknak, azok még azt se mondták, hogy le vagyok sz@rv@. (1-2 kivétellel)

Úgyhogy nekem elegem van a kezdeményezésből.

24/f

2010. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De ez nem közösségi oldalrol / párkeresö oldalrol szól most, ah iram :p
2010. márc. 25. 19:35
 10/16 anonim válasza:

Egyetértek azzal a 2vel felettébbi 24/f komissal, szerintem is csesznek reagálni, még annyit se ír vissza hogy eridjek a ....ba...

23/f

2010. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!