Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha érdekel titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha érdekel titeket egy srác, ráirtok msnen, vagy megvárjátok, amig ö kezdeményez? Ha nem irsz rá sose, az azt jelenti nem érdekel egyáltalán?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 18:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

én az msnen csak összeveszek a leendő vagy az aktuális barátaimmal. nagy lesz a szátok és ez nem mindig előny.nem látod a lánynak a mondatod hogy esik aztán meg te vagy a legjobban felháborodva hogy enm ír vissza.az msn tényleg csak barátokkal beszélgetésre jó ha lusták vagytok felvenni a telefont.hívd el randizni. viszont ha ragasztkodsz a netes ismerkedéshez egyszer menj fel és NE írj rá ha eddig mindig te írtál rá és érdekled a csajt előbb utóbb megüti a guta és rádír:D ez a titok..:)

ha nem hoz fel témát és befagy a beszélgetés és megint neked kéne feltámasztani ne tedd, ha fontos enki hogy beszéljetek akkor meg fogja tenni. de ezeket ne csináld állandóan mert akkor azt hiszi nem érdekled.csak kb úgy hogy a hét 4 napján te írsz rá a többi 2-ben pedig azt várod hogy ő.és vasárnapra legyél elérhetetlen ne jelentkezz be,mert akkor megszokja hogy te bármikor ottvagy és unalmas leszel.ezeket fogaddmeg mert mi lányok nem gyakran osztogatunk ilyen tanácsokat nektek fiúknak;) hajrá! kisses

2010. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

fuu köszi :D.. Betekintés egy lány agyába.. :D

Ujra bebizonyosodott h nem lehet ezt megérteni :D.

Amugy nagyábol én is igy "taktikáztam" csak az a gáz h eddig ez a nem irok rá, majd hátha ö megunja dolog nem jött be, ezért kezdenek kétségeim lenni. (annak lehet köze, h fiatalabb (15 ), én 17

2010. márc. 25. 20:37
 13/16 anonim ***** válasza:

hát ha meg csak nem unja meg a dolgot akkor ne írj rá egy teljes hétig és tuti hogy megfogja kérdezni hogy mi a gáz.:D

ha nem jöhetsz hozzám reklamálni:D az hogy idősebb vagy csakis jódolog,akkor aggódhatnál ha fiatalabb lennél a csajszinál mert az úgy a kapcsolatokban nem működik hogy a fiú fiatalabb:P nemtudom hogy félénk-e a csaj vagy volt-e már barátja mert ezek is közrejátszhatnak abban hogy nem ír rád.lehet hogy ő félénk fajta mert ezis előfordulhat.szerintem kérdezz rá hogy szeretne-e tőled valamit mert te tőle nagyon.és akkkor onnan már nincs menekvés...=) utolsó válaszoló voltam:)

2010. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak hogy énis inkább félénkebb vagyok ilyen téren :D ez a gáz, szoval még szóba se jött ez a téma.. és nem is igazán merek elörukkolni vele.. meg amugyse vagyok még én se biztos benne h mit akarok.. ezért lenne jó ugye dumálni :D ami meg most akadozik :S:D..
2010. márc. 27. 10:24
 15/16 anonim válasza:

én nem írok rá :DD írjon ő ha akar valamit :) amúgy is mi lányok (legalábbis a környezetemben lévő lányok) mi nem nagyon szoktunk ráírni egy fiúra sem msn-en :)

és igen megvárom hogy ő kezdeményezzem:)

16/L

2010. márc. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem! Az azt jelenti, hogy az ő C64-én még kicsit akadozik az MSN!
2010. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!