Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk/férfiak hogyan értékeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk/férfiak hogyan értékelik ha egy fiatal nő nagyon szereti a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Ez mennyiben pozitív és mennyiben negatív náluk?

Ha lehet kort is írjatok kérlek és előre is köszönöm a normális válaszokat!



#gyerek #gyerek orientált
2016. jan. 4. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Én örülök neki ha szereti a gyerekeket:) 26/F
2016. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó dolog, bár nem befolyásol semmilyen irányban. 20/f
2016. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem igazán érdekel. Én is szeretem a gyerekeket de saját nem kell
2016. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 22 vagyok , míg pl. 1 éve ez még teljesen hidegen hagyott , mostmár nálam pl. ez egy abszolút pozitív dolog, ebből látszik h már öregszem , nem is örülök ennek annyira..:D
2016. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 opened paradise ***** válasza:
65%

Nem változtat semmin sem.

Sajátot nem szeretnék,de szeretem őket.

21

2016. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív.
2016. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyilván én sem szeretnék addig gyereket amíg ninxs biztos anyagi hátterem, hogy mindent meg tudjak neki adni, de nagyon szeretem őket egytől egyig. Ha barátokkal is elmegyünk kajálni valahova bármikor el tud varázsolni egy gyerek.. Lehet kicsit mar rögeszmés.. Nem kell feltétlenül gyereket akarni, anélkül is lehet őket szeretni.
2016. jan. 5. 17:35
 8/10 A kérdező kommentje:
22 évesen még nem öreg senki! Mellesleg szerintem ez nem korfüggő! Csak a baráti körökben is volt olyan aki soha nem ertette hogy lehet szeretni a gyerekeket es ezert engem is sokszor lenézett.
2016. jan. 5. 17:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg tud tetszeni ez miatt! :) Persze kell hozzá egy külső vonzalom is. Viszont ha valaki ugyanezt műveli kutyákkal (tehát pl.: utcán lát egyet és rögtön elkezd vele foglalkozni) az már nem tetszik.
2016. jan. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attol fugg. Ha egy pasi nem akar gyereket, csaladot, azt hidegen tudja hagyni ez a gyerek dolog, viszont aki szeretne gyereket, csaladot, azok szamara biztos plusz pont.

23

2016. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!