Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiatal nők! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiatal nők! Titeket zavarna, ha a párotok nem szeretné a gyerekeket?

Figyelt kérdés

25 éves a párom, egyenlőre még nem aktuális a gyerekvállalás egyikünk esetében sem, még fiatalok is vagyunk a feladathoz, és még nincs meg a megfelelő háttér, így nem is azt várom tőle, hogy saját babáról álmodozzon. Komoly a kapcsolatunk, 5 éve együtt vagyunk, nagyon jól megvagyunk egymással, de számomra nagyon aggasztó, és megvallom, valahol kiábrándító, hogy a barátomat egyáltalán nem érintik meg a gyerekek. Még csak el sem mosolyodik soha, ha egy kisbabát, gyereket lát, soha nem mondja (és tudom hogy nem is gondolja), hogy milyen szeretni valóak, aranyosak, a rokonságban a kicsikkel nem játszik, hozzájuk sem szól, teljesen közömbös, és nem tud bánni velük, olyan szinten hidegen hagyják a gyerekek, hogy az már kétségbe ejt engem, soha, semmilyen reakciót nem váltott még ki belőle egy gyerek sem az 5 év alatt. Beszéltem vele erről, nem is tagadja, hogy az a véleménye, hogy más gyereke őt nem érdekli, majd a sajátját fogja szeretni. Na de nekem így lehet hogy nem lesz bátorságom szülni neki, és nem érzem azt, hogy őt akarom a gyerekeim apjának. Pedig együtt tervezünk mindent.


A kérdés az, hogy titeket mennyire zavarna, ha ezt tapasztalnátok a párotok részéről? Nem foglalkoznátok vele, mondván hogy ha majd a közös gyereketeket szeretni fogja, akkor semmi gond, esetleg zavarna, vagy kétségbe ejtene? Ti hogy viszonyulnátok ehhez? Hogy állnátok ehhez az egész helyzethez, milyen érzésetek lenne?


(Nem egyik futókalandból a másikba ugró, érzéketlen, céltalan plázacicák véleménye érdekel, akiknek az értékrendjük élén jelenleg a póthaj, a műköröm, meg a szoli van, és nem terveznek családot, nem is akarnak komoly kapcsolatot, stb.)


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2014. máj. 24. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sok férfira jellemző, emiatt nem aggódnék. Engem például nőként sem ragadnak meg a kisgyerekek, kisbabák, de teljes mértékben szeretnék majd, és ha úgy állunk a párommal, meg is próbálkozunk vele. Csak az számít, hogy őszinték vagytok-e egymással. Ha igen, akkor hidd el neki nyugodtan, hogy szeretne majd gyereket.
2014. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem akkora nagy probléma és sokan vannak így vele, inkább csak a nők vannak oda a kisgyerekekért

ettől függetlenül a sajátját biztos nagyon fogja szeretni, a többi meg nem számít

2014. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár én csak 20 vagyok olyan mintha rólam írtad volna.Szerintem nem egyedüli eset...
2014. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem bánnám, ugyanis én sem rajongok értük, sajátot sem szeretnék. Szerencsére a férjem véleménye is ez.

Egyébként tényleg igaz, hogy ha valaki alapból nem is annyira jön ki a gyerekekkel, még bőven szeretheti később a sajátját, sok ilyen embert ismerek, még nőket is.

2014. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!