Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy hulye kerdes, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy hulye kerdes, de hogy tegyem tul magam azon, hogy a pasi helyettem egy csucsoritos, ontelt "lanyt" valasztott?

Figyelt kérdés

Evekig fenntartotta a srac a figyelmemet, jopofizott, miegymas, majd osszejott egy olyan lannyal, aki folyamatosa magat fenykepezi 10 kg smink van rajta, csocsei kinn, idiotabbnal idiotabb pofakat vag... En se vagyok csunya, sot, eleg sok fiunak tetszem, de en nem vagyok ilyen. Az egomrol nem is beszelve, teljesen hazavagta. Miben jobb egy ilyen lany, mint en?

23L, a csaj 19 lesz


2016. jan. 5. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem kell rá èveket várni, valószínűleg az első héten gerincre vágta.
2016. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Megis mar 3 honapja egyutt vannak.
2016. jan. 5. 15:21
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem ez a baj általában,és nem azért választja adott esetben őt,mert a másik nem fényképezi folyamatosan magát,sminkel,meg amiket felsoroltál.Nem ez a lényeg,ez a férfiakat nem igazán érdekli,és nem ezek a befolyásoló tényezők általában.

Nekem is egy ilyen csaj tetszett meg,aki kidobja ami van,és eléggé kihívó.De nem ezért érdekel ő engem,mert alapvetően az ilyen nőket kerülni is szoktam.De ő odajött hozzám, és olyan közvetlen,kedves volt velem,amilyen idáig egyetlen másik nő sem volt.Megdicsért őszintén rajtam dolgokat,érdeklődött,beszélgetett,látszott rajta hogy érdeklem,és egy picit közelebb is engedett magához.Itt nem szexre,meg csókra kell gondolni,közel sem volt semmi ilyesmi,hanem a kezét megfoghattam,kettesben is simán beszélgetett velem úgy,hogy igazából aznap bármelyik másik helyes sráccal is elmehetett volna bármerre,de nem tette.Hanem velem maradt ott,és beszélgettünk.

24/F

2016. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves 24F

a csaj es enkoztem egyertelmuen en vagyok az, aki barkivel beszel. Hiaba irtad le a te tortenetedet, az rajtam nem segit. Ismerem a csajt, semmi nem erdekli, a penzen, ferfiakon es a magamutogatason kivul. 2 szot nem lehet vele beszelni, annyira fennhordja az orrat. De m1, nem azert tettem fel a kerdest, hogy itt meseljek rola.

Felejteni akarok!!!

2016. jan. 5. 15:27
 5/14 anonim ***** válasza:

Túltenni ezen egyszerű magad,hiszen be kell ismerned akkor,hogy nem hozzád való volt ez a srác.Hiszen neki annyi is elég ezek szerint,mint amit az a másik csaj ad neki úgymond.Akkor pedig jobb is így... :)

Örülj inkább neki,hogy nem pazarolta el az idődet,így lesz esélyed legalább egy sokkal jobb srácra is,akinek majd te fogsz kelleni,és nem más...

24/F

2016. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem pazaroltam ra az idomet?

5 evet vartam ra! Az nem pazarlas? Evek ota tudom, megse tudom sehogy elfelejteni.

2016. jan. 5. 15:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de 5 év várakozás az nagyon sok, ha nem volt olyan tényező ami miatt esélytelen volt hogy összejöjjetek (távolság, munka stb.) akkor ha ennyi idő alatt nem történt semmi, akkor kár volt várni.
2016. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ritkan futunk ossze, de eddig minden evben legalabb 1x elkezdett probalkozni, de annyiban maradt. Sokaig nem lattuk egymas. Kezdtem elfelejteni, majd osszefutottam vele, csak nezett ram, mosolygott... Utana gondoltam hatha most, de megint semmi nem tortent.
2016. jan. 5. 15:51
 9/14 anonim ***** válasza:

Nézd, sokan leírták már, ha egy fiú tényleg akar valamit és te nem vagy foglalt, és nem laksz tőle X km-re, akkor LÉP!

Nem lépett. A nézés és mosolygás, kevés.

2016. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy keves. De attol meg nekem nem konnyebb.
2016. jan. 5. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!