Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van arra esély, hogy találjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra esély, hogy találjak magamhoz hasonló személyt, aki biztos nem ver át?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az átlagnál zárkózottabb vagyok, emiatt sokan félreismernek, mert képtelen vagyok sok esetben megnyílni. Iszonyúan bizalmatlan vagyok a legtöbb emberrel, ezért tesztelgetem tudtukon kívül, hogy biztos nem szúrna-e hátba. Ezen a szitán sajnálatos módon sok ember fennakad. Sok emberből már ilyenkor kiábrándulok, a kétszínűség számomra mindennek a teteje. Szeretek félrevonulni, gondolkodni, agyalni cifrábbnál cifrább gondolatokban úszkálni, csak hiányozna egy társ, akivel leélném a hátralévő életem. A saját korosztályommal nem mindig tudok értelmesen elbeszélgetni, a 30-as éveiben járó nőkkel sokkal inkább igen. Nem szoktam bulizni, én nem ettől érzem jól magam. Ezekkel a tulajdonságokkal megvan-e arra a remény, hogy találjak egy hasonló társat, aki ilyesmi gondolkodású, mint én? 22/F
2016. jan. 5. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Van hát!!!!!! :) :)

Simán haver. Kérd Istent, hogy küldjön eléd egy olyan lányt akit Ő gondol melléd.

De akkor neked el kell indulnod megkeresni.

INDULÁS!!!!

2016. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!