Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Meg lehet még menteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Meg lehet még menteni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

3.5 hónapja vagyunk együtt, és úgy érzem hogy kihaltak belőlem az érzelmek. Ez nem tartós állapot, van hogy szeretem, de tartósan vannak olyan periódusok amikor haragszom rá és rosszakat gondolok róla.

Nagyon szenvedünk az ágyban az utóbbi hetekben, én már be vagyok indulva, ő viszont nagyon hamar lelankad. Magának sikerül örömet okoznia, ilyenkor szinte dísztárgynak érzem magam.

Sajnos megtudtam hogy vicces cigizik is, amivel összetörte a szívemet, sose gondoltam volna róla...

Egészen odáig szerelmesnek éreztem magam, utána szeretetet éreztem és most... pár napja csak az jár az eszemben hogy mennyit szenvedek így.

Hajlamos vagyok problémákat generálni magamnak sajnos, de úgy érzem a fentiek elég húzósak... Szerintetek érdemes még folytatni? Ő azt mondja hogy szeret és vannak jó tulajdonságai, nem is kevés.


2016. jan. 5. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkább úgy tűnik, te nem akarod ezt az egészet.
2016. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!