Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg akarom menteni a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom menteni a kapcsolatunkat? Jó ötlet?

Figyelt kérdés

Indulatkezelésen szeretnék részt venni de nem tudom merre induljak, hova kell ezzel fordulni?

Nincs egy vasam se viszont van egy megmentésre váró kapcsolatom, ez az utolsó esélyem. Légyszi segítsetek! 22L


2014. aug. 4. 10:42
 1/4 anonim válasza:
22 évesen indulatkezelőre menni hmm elég érdekes jobb lenne szerintem ha négyszemközt beszélnétek meg a problémáitokat mint se 6szem közt ráadásul pénzed sincs rá. és ami nem megy és ennyire eldurvult nincs mit megmenteni rajta elkell engedni 22évesen nem áll meg a világ egyikőtök számára sem
2014. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi nem írtam le mindent részletesen, de sajna itt velem van a baj, nem csak akkor borul el az agyam ha a párommal vagyok...anya,apa,barátok...nálam túl hamar szakad el a cérna, és durván ezért szeretnék segítséget kérni.
2014. aug. 4. 10:51
 3/4 anonim válasza:
de miért borul el?? valami önértékelési probléma is lehet a háttérben ha ennyire indulatos vagy
2014. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos sok minden van a háttérben amit hosszú lenne itt ecsetelni, azért köszi :)
2014. aug. 4. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!